X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Samos

01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Samos

Bilety lotnicze Polska Samos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Samos

Przewodnik po lotach Gdańsk Samos

Podróże samolotem Gdańsk - Samos kobiet ciężarnych – fakty i mity

Młode mamy spodziewające się dziecka czasami nie chcą rezygnować z wyjazdu czy odwiedzenia rodziny. Albo po prostu muszą dostać się na drugą stronę ziemi, więc wybierają podniebną podróż mimo brzuszka. Chociaż mnóstwo osób zastanawia się, czy jest to bezpieczne rozwiązanie, specjaliści zmniejszą obawy. Podróżowanie w ciąży jest możliwe.

Mama bezpieczna w samolocie

Lekarze twierdzą, że zdrowo przebiegająca ciąża nie musi być powodem zrezygnowania z rejsu. Jednak zanim zabukujesz bilet należy zasięgnąć porady i usłyszeć zalecenie lekarza prowadzącego. W końcu pokład to specyficzne miejsce. Należy więc przekonać się, że dziecku nic nie zagraża.

Inną sprawą może być lęk przed skutkami promieniowania. Dotyczy to prześwietlania w czasie stania przy bramce odpraw. Warto jednakże zwrócić uwagę na to, że zarówno standardowe linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Gdańsk - Samos stosują bramki działające na fale elektromagnetyczne. Dlatego są o wiele bardziej bezpieczne niż te z promieniami Roentgea i nie są szkodliwe dla dziecka. Masz prawo mimo to nie wyrazić zgody na prześwietlenie i przejść kontrolę w tradycyjny sposób.

Linie lotnicze wobec kobiet ciężarnych

Linie lotnicze najczęściej mają warunki co do latania kobiet w zaawansowanej ciąży. Tanie loty Gdańsk - Samos i regularne linie lotnicze umożliwiają rejsy kobietom w ciąży tylko do pewnego momentu. Zazwyczaj jest to 34 tc, a jeśli spodziewasz się bliźniaków -28-32. Aby po upływie 4 miesiąca ciąży móc latać samolotem możesz potrzebować również zaświadczenia wypisane przez specjalistę. Znajdą się tam informacje o historii ciąży, które mogą okazać się przydatne dla załogi samolotu, jakby wydarzyło się coś niepokojącego. Dzięki temu możesz korzystać z dużej oferty tanich lotów Gdańsk - Samos.