X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Silkeborg

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 gru 20 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Silkeborg

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Silkeborg

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Silkeborg

Przewodnik po lotach Gdańsk Silkeborg

Jak zmniejszyć lęk przed lataniem – awiofobia pod kontrolą

Lekki strach przed wejściem na pokład samolotu jest typowy dla osób, lecących po raz pierwszy. Ale bardzo mocny strach, który paraliżuje mimo doświadczenia i mocny stres są już bardzo kłopotliwe. I mogą przemienić zwyczajny, bezproblemowy rejs w koszmar. Podpowiadamy, nasze sposoby, by nieco opanować nerwy i móc bezproblemowo korzystać z interesującej oferty tanich lotów Gdańsk - Silkeborg.

Awiofobia, czyli czego tak naprawdę się boimy

Awiofobia wynika zarówno ze strachu przed katastrofą, jak i znalezienia się na pokładzie. Jest to niewielka przestrzeń i niektórzy nie czują się tam naprawdę wygodnie.

Z racjonalnego punktu widzenia awiofobia wydaje się naprawdę nielogiczna – na świecie wyrusza w podróż jakiś samolot co 7 sekund i tylko jeden na 29 milionów rejsów kończy się tragicznie. Dlatego wartościowa może okazać się racjonalizacja lęków. Na złagodzienie nerwów jest ponadto o wiele więcej metod i naprawdę należy spróbować – w końcu dzięki tanim lotom Gdańsk - Silkeborg można dotrzeć wszędzie.

Jak poradzić sobie z lękiem przed lataniem

Przede wszystkim postaraj się zorganizować wszystko tak, abyś czuł się naprawdę komfortowo. Zmęczenie, zimno lub pragnienie czasami zwiększają napięcie. Z tego względu przed lotem zdrzemnij się, a do samolotu ubierz się w naturalne materiały i weź kilka warstw. Poza tym dwa dni wcześniej odstaw pobudzające rzeczy. Jeżeli myślisz, że napoje procentowe lub mocna kawa pomogą ci się rozluźnić, to robisz błąd – niestety zmaksymalizują stres. Zamiast nich wybierz wodę i napoje.

Po drugie, usiłuj skupić się na czymś innym. Konwersacja z miłą osobą, wsłuchanie się w ulubioną muzykę, ciekawy flm lub skupienie na książce na pewno okaże się pomocne. W momentach silniejszego strachu zastosuj parę łatwych ćwiczeń uspokajających, dla przykładu skup uwagę na napinaniu i rozluźnianiu mięśni nóg i rąk. Obawę da się opanować, a już po kilku lotach oswoisz się i z radością zaczniesz wyszukiwać kolejne trasy i przebierać w ofertach tanich lotów Gdańsk - Silkeborg.