X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Skiros

już od 190 zł
18 gru 25 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
27 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
24 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
27 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
08 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
12 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
12 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Skiros

Przewodnik po lotach Gdańsk Skiros

Musimy mieć parking na okres wakacji Gdańsk - Skiros?

Niewątpliwie, większość osób jeżeli jedynie posiada taką szansę, stara się wszystko tak przygotować, żeby to ktoś ze znajomych zawiózł ich na lotnisko i potem zabrał. Ale nie zawsze będzie taka szansa, i wówczas ma możliwość się okazać, że powinniśmy jechać własnym samochodem. Ale w jakim miejscu go pozostawić, tak aby posiadać pewność, że będzie on bezpieczny, kiedy my będziemy korzystać z propozycji, jaką posiadają dla nas tanie loty Gdańsk - Skiros?

Specjalne parkingi przy lotnisku

Warto wiedzieć, że jeśli już zarezerwowaliśmy tanie loty Gdańsk - Skiros oraz wiemy, że musimy sami dojechać na samolot, to przy większości z nich, znajdują się specjalnie przyszykowane miejsca postojowe. Tak samo jak przy zamawianiu połączeń Gdańsk - Skiros im szybciej zamówimy tam postój, tym wyniesie nas to mniej pieniędzy. Dlatego jeśli już zarezerwowaliśmy dla siebie odpowiednie loty oraz najtańszego przewoźnika, to warto od razu pomyśleć o zarezerwowaniu takiego miejsca postojowego. Wtedy dojeżdżamy na niego własnym wozem, a następnie będziemy przewożeni na lotnisko odpowiednim busem. Gdy wrócimy z lotu Gdańsk - Skiros, będziemy odebrani na lotnisku i podwiezieni do własnego wozu.

Nie ma znaczenia długość naszego połączenia Gdańsk - Skiros

Co ważne im więcej czasu nasz pojazd będzie na tym parkingu, tym więcej będziemy musieli za niego uiścić. Mimo wszystko warto się na to zdecydować, ponieważ wówczas posiadamy pewność, że będzie bezpieczny. Za to trzeba szukać te tanie loty Gdańsk - Skiros, które pozwolą nam rezerwować lot, zabierający jak najmniej godzin - . Wtedy prędzej znajdziemy się u celu, a więc także więcej godzin mamy na zwiedzanie. A jeśli zostawimy pojazd na tym specjalnym parkingu, to spokojnie będziemy mogli się oddać korzystaniu z przeróżnych wydarzeń oraz nie będziemy musieli się stresować tym, co dzieje się z naszym samochodem.

Trzeba sprawdzić jak wygląda możliwość korzystania z takiego parkingu. Nie ma tu znaczenia, czy rezerwujemy regularne czy tanie loty Gdańsk - Skiros. Zawsze możemy skorzystać z takiego miejsca parkingowego, zostawić tam wóz pod czujnym okiem ochrony oraz korzystać z transportu na lotnisko z lotniska.