X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Sodankyla

już od 111 zł
22 lis 29 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
21 lis (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
26 lis (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 lis (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
25 lis (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
23 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
27 sty (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
23 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
28 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 lis (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
25 lis (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Sodankyla

Przewodnik po lotach Gdańsk Sodankyla

Zmniejsz lęk przed lataniem – fobia pod kontrolą

Lekki strach tuż przed wkroczeniem do samolotu jest typowy dla osób, nie mających doświadczenia z lataniem. Jednak bardzo mocny strach, który paraliżuje mimo doświadczenia i bardzo silne zdenerwowanie są już bardzo kłopotliwe. I potrafią przemienić zwyczajny, spokojny rejs w koszmar. Dowiedz się, nasze sposoby, by szybko opanować nerwy i móc bez problemów sięgać do interesującej oferty tanich lotów Gdańsk - Sodankyla.

Awiofobia, czyli czego tak naprawdę się boimy

Awiofobia obejmuje zarówno strach przed katastrofą, jak i znalezienia się na pokładzie. Jest to nieduża przestrzeń i niektórzy nie czują się tam naprawdę komfortowo.

Patrząc na sprawę logicznie, awiofobia jest nielogiczna – na całym golobie odbija się od ziemi jakiś samolot co 7 sekund i zaledwie 1 na 29 milionów rejsów kończy się tragicznie. To sprawia, że przydatna wydaje się racjonalizacja lęków. Na zmniejszenie stresu jest poza tym o wiele więcej tricków i naprawdę trzeba je sprawdzić – w końcu za sprawą tanich lotów Gdańsk - Sodankyla możesz przedostać się wszędzie.

Jak poradzić sobie z lękiem przed lataniem

Po pierwsze postaraj się sprawić, byś czuł się naprawdę wygodnie. Niewyspanie, chłód lub pragnienie mogą zwiększać napięcie. Z tego względu przed lotem dobrze się wyśpij, a na podróż załóż wygodne ubrania i weź kilka warstw. Przede wszystkim zdecydowanie zrezygnuj z pobudzających rzeczy. Jeśli uważasz, że napoje procentowe lub mocna kawa pomogą ci się zrelaksować, to mylisz się – niestety zmaksymalizują nerwowość. Zamiast nich zdecyduj się na wodę i soki owocowe.

Kolejna sprawa, postaraj się skupić się na czymś innym. Rozmowa z miłą osobą, wsłuchanie się w ulubioną muzykę, ciekawy flm albo skupienie na czytniku na pewno okaże się pomocne. Podczas napadów paniki wypróbuj kilka podstawowych ćwiczeń uspokajających, przykładowo skup uwagę na napinaniu i rozluźnianiu różnych mięśni. Strach da się opanować, a już po paru lotach przyzwyczaisz się i z ochotą będziesz organizować koleje podróże i przebierać w ofertach tanich lotów Gdańsk - Sodankyla.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Baden Aabenraa

Tanie loty Huelva Caransebes

Tanie loty Vieste Neuchatel

Tanie loty Belgrad Jambol

Tanie loty Lucerna Uzice

Tanie loty Neapol St Anton

Tanie loty Paros Kramfors

Tanie loty Dublin San Jose

Tanie loty Pajala Hjorring

Tanie loty Euroarpt Swiss Sao Paulo

Tanie loty Puertollano Lidkoping