X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Sulsted

już od 76 zł
18 gru 25 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
14 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
21 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
12 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aarhus
15 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
30 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
20 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
30 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
30 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Sulsted

Przewodnik po lotach Gdańsk Sulsted

Czy zapalimy papierosa na trasie Gdańsk - Sulsted

Ludzie, którzy są uzależnieni od papierosów, z pewnością zastanawiają się, czy można zapalić w czasie podróży Gdańsk - Sulsted. Warto się z tą kwestią zapoznać odrobinę wcześniej, szczególnie że niektóre osoby myślą, iż będzie im wolno w samolocie zapalić e-papierosa. Niezbędne informacje odnajdziemy na stronach linii lotniczych, ale również na różnych stronach odnoszących się do tematyki latania.

Na pokładzie Gdańsk - Sulsted nie palimy

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że nie ma znaczenia, czy kupiliśmy najtańszy bilet za czy ten naprawdę drogi, nie lecimy na pokładzie jako jedyni. Mogą być z nami dzieci, lub ciężarne, nie mówiąc już o ludziach niepalących. Dlatego właśnie w samolocie jest kategoryczny zakaz palenia. Nie będzie tutaj miało znaczenia, czy tanie loty Gdańsk - Sulsted wzięliśmy na stosunkowo krótką trasę czy być może będziemy podróżować przez kilka godzin. Zakaz będzie zawsze ten sam oraz nie będzie podlegał on wyjątkom. Co więcej, odnosi się on tak do tradycyjnych papierosów, jak i e-papierosów, ich para też może mieć mocny aromat.

Co jeśli podczas trasy Gdańsk - Sulsted zdecydujemy się zapalić?

Jeżeli pomimo zakazu pokusimy się o palenie np. w toalecie, to musimy się przygotować na problemy. Także rezerwując tanie loty Gdańsk - Sulsted musimy posiadać świadomość, że w ubikacjach będą zamontowane odpowiednie czujniki, a więc natychmiast pójdzie informacja, że palimy. Za takie złamanie zakazu nałożona nam może kara finansowa, lub nawet kara więzienia, więc lepiej się namyślić czy faktycznie nie wytrzymamy takiego loty Gdańsk - Sulsted bez papierosa. Co więcej, zostaniemy wtedy wpisani na czarną listę podróżnych u takiego przewoźnika, a tego na pewno byśmy nie chcieli.

Czy mamy prawo wieźć papierosy na trasie Gdańsk - Sulsted?

Zastanawiamy się w takim razie, czy tak naprawdę mamy możliwość wieźć ze sobą papierosy? Pewnie że tak, nawet tanie loty Gdańsk - Sulsted oferują nam możliwość zabrania ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc spokojnie możemy wziąć ze sobą taką ilość, która pomoże nam przetrwać cały wyjazd bez notorycznej walki z chęcią zapalenia.

Warto się dowiedzieć, jakie są wytyczne odnośnie palenia papierosów na lotnisku i w samolocie, jak również ich transportowania. Wówczas z odpowiednim uprzedzeniem, będziemy mogli się nastawić na zasady panujące w czasie lotu samolotem.