X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Sveg

już od 80 zł
17 lip 24 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
18 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
29 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
18 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
20 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
22 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
17 wrz (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
19 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Sveg

Przewodnik po lotach Gdańsk Sveg

Z pełnym żołądkiem czyli zadbajmy o wyżywienie w czasie lotu Gdańsk - Sveg

To oczywiste, że podczas rejsu pragniemy coś przegryźć. Żołądek upomina się o zapełnienie, a i podczas czytania czy oglądania filmu w samolocie chętnie sięgamy po smakowite przekąski. Jeżeli zdecydujemy się na tanie loty Gdańsk - Sveg, najprawdopodobniej sami będziemy musieli zadbać o posiłek na pokładzie samolotu, ponieważ nie otrzymamy go w ramach biletu.

Posiłek w czasie lotu Gdańsk - Sveg – jak to wygląda

To czy w samolocie serwowane są posiłki albo przekąski, uzależnione jest od długości trasy, a także od określonego przewoźnika. Jeśli wybieramy tanie loty Gdańsk - Sveg, ponieważ zależy nam, aby najwięcej oszczędzić na lataniu, trzeba liczyć się z tym, że przewoźnicy zatroszczą się jedynie o nasze elementarne potrzeby, a wyżywienie na pewno się w nich nie mieści. Można jednak korzystać z bufetu znajdującego się w kabinie maszyny i zamówić coś dla siebie. Trzeba pamiętać, że cenniki w tego rodzaju bufetach nie są standardowe. Tradycyjni przewoźnicy bardzo często zapewniają wyżywienie i napoje w cenie biletu, jednak bywa to uzależnione od klasy przelotu. Menu jest zależny od długości lotu, pory wylotu itp. W wielu przypadkach można przed wylotem zamówić menu niestandardowe, przykładowo bezglutenowe.

Przekąski w bagażu podręcznym podczas lotu Gdańsk - Sveg

Jeśli nie zamierzamy kupować przekąsek na pokładzie samolotu i wolimy samodzielnie zająć się jedzeniem na podróż, możemy wziąć coś do walizki podręcznej. Warto zapoznać się z przepisami dotyczącymi wwozu artykułów spożywczych do kraju, który planujemy odwiedzić, by wystrzegać się niepotrzebnych problemów w trakcie kontroli. Jeżeli decydujemy się na tanie loty Gdańsk - Sveg i planujemy wziąć ze sobą tylko bagaż podręczny, by unikać dodatkowych wydatków, pomyślmy o limitach i tak zaplanujmy przekąski, aby nie przeciążyć walizy. Napoje można zabierać wyłącznie w małych 100 ml butelkach i ogólnie takich pojemników można wziąć dziesięć. Jeżeli zamierzamy zabrać także płynne albo półpłynne środki kosmetyczne – ten limit naprawdę szybko zostanie wykorzystany.

Co można zakupić w samolocie?

Poszczególni przewoźnicy umożliwiają zakupienie na pokładzie samolotu przekąsek, którymi możemy zagłuszyć głód podczas lotu Gdańsk - Sveg. W zależności od czasu trwania rejsu , jak również charakteru danych linii, można zakupić kanapkę, sałatki, przekąski słone i słodkie, jak też napoje ciepłe oraz zimne. W wybranych samolotach spotyka się też przekąski dla najmłodszych. Warto potwierdzić to na witrynie internetowej przed wylotem, by mieć pewność, że na pokładzie kupi się to, co smakuje.