X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Gdańsk Szanghaj

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty KLM

Gdańsk Szanghaj

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze KLM Gdańsk Szanghaj

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje KLM Gdańsk Szanghaj

Przewodnik po lotach KLM Gdańsk Szanghaj

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze zapewniają obecnie tak wiele połączeń, że turyści mogą udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Chcesz zorganizować wakacje z najmłodszymi członkami rodziny? Omawiamy najlepsze porady, dzięki którym zarówno podróż Gdańsk - Szanghaj linią KLM, jak i sama wycieczka przebiegną bez zakłóceń.

Profilaktyka jest najważniejsza

Wizyta u lekarza jest konieczna niezależnie od tego, dokąd wyjeżdżamy. Przed podróżą należy odwiedzić z dzieckiem lekarza, żeby być pewnym, że jego stan zdrowia umożliwia wyjazd. Warto również sprawdzić stan uzębienia u stomatologa czy zrobić badania na alergie pokarmowe - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności w czasie podróży. Jeśli to konieczne, warto też przeprowadzić odpowiednie szczepionki.

Paszport czy dowód dla dziecka

Jeśli podróżujecie w obrębie Unii Europejskiej, warto wyrobić sobie bezpłatnie tzw. kartę EKUZ, która potwierdzi podleganie ubezpieczeniu. Istotnym dokumentem jest również dowód tożsamości, a w przypadku wyjazdów poza UE - paszport dla dziecka.

Ubezpieczenie turystyczne

Bezpieczeństwo powinno być priorytetem w czasie każdej podróży z dziećmi. Odpowiednie ubezpieczenie zapewni spokój, pokryje koszty hospitalizacji, zagubionych walizek, kradzieży rzeczy osobistych czy powrotu do Polski. Obecnie umowę można zawrzeć przez internet, co bardzo ułatwia cały proces.

Podróż samolotem Gdańsk - Szanghaj linią KLM

Długa podróż samolotem może rozdrażnić nawet najbardziej cierpliwego malucha. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miękką poduszkę. Świetnym pomysłem jest wręczenie dziecku drobnych przekąsek przed wylotem.

Pierwsza pomoc

Planujesz z dziećmi lot Gdańsk - Szanghaj linią KLM? Kosmetyczna z lekami to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Powinny znaleźć się w niej leki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty dezynfekujące, kosmetyki z filtrem, ale przydatne okazują się również materiały opatrunkowe, mokre chusteczki, antybiotyki czy elektrolity.