X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Gdańsk Szanghaj

już od 1619 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Szanghaj

Bilety lotnicze Polska Szanghaj

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
08 mar (pią)
Air France
Szanghaj
20 mar (śro)
Air France
Wrocław
21 lut (czw)
Air France
Szanghaj
04 mar (pon)
Air France
Wrocław
21 lut (czw)
Air France
Szanghaj
06 mar (śro)
Air France
Wrocław
23 lut (sob)
Air France
Szanghaj
06 mar (śro)
Air France
Wrocław
24 lut (nie)
Air France
Szanghaj
04 mar (pon)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Gdańsk Szanghaj

Przewodnik po lotach LOT Gdańsk Szanghaj

Czy chcemy z propozycji Gdańsk - Szanghaj korzystać w ciąży?

Jeździmy coraz więcej, albo w sytuacjach służbowych albo prywatnie. To znaczy, że sporo kobiet zastanawia się, czy ciąża nie jest tu zakazem do tej metody podróżowania. Jak się mimo wszystko okaże, jeżeli jedynie rozwija się ona prawidłowo oraz nie prezentuje jakiegoś niebezpieczeństwa, to spokojnie można zarezerwować tanie loty Gdańsk - Szanghaj, oczywiście pamiętając o paru wytycznych.

Okres ciąży oraz zaświadczenie od ginekologa

Jeśli chcemy korzystać z propozycji na najtańsze loty , ale jesteśmy w ciąży, to trzeba wiedzieć, że najlepiej lecieć w drugim trymestrze. Wtedy dzieciątko będzie już dostatecznie ukształtowane, a więc nie zagrażają mu różnice ciśnień, a i my czujemy się lepiej. Warto jednak pamiętać, że nie możemy lecieć po 36. tygodniu, a na niektórych liniach przelot Gdańsk - Szanghaj będzie zabroniony nawet wcześniej, dlatego warto to zobaczyć. Dodatkowo, trzeba przeczytać wytyczne konkretnego przewoźnika , ponieważ każdy z nich może mieć odmienne założenia odnośnie latania ciężarnych, jak również różne udogodnienia dla nich. Nie mniej, należy mieć przy sobie oświadczenie od ginekologa, ponieważ samodzielna książka ciąży może nie wystarczyć, żeby wpuszczono nas na przelot Gdańsk - Szanghaj.

Gdy już będziesz w samolocie Gdańsk - Szanghaj

Nie ma przeciwwskazań do latania, to świetnie! W tej chwili pamiętaj, aby wybrać trwający jak najkrócej lot , dzięki temu wyprawa nie okaże się być, aż tak trudna. W dodatku podczas zapinania pasów przypilnuj, aby znalazły się one pod, a nie na brzuchu. Jeżeli będziesz potrzebować pomocy, proś o to stewardessę. Podczas przelotu Gdańsk - Szanghaj jeśli to realne, wstawaj co 30 minut i przespaceruj się, ponieważ przesiadywanie w jednej pozie nie będzie zbyt przyjemnym przeżyciem. Tanie loty Gdańsk - Szanghaj czasem oferują ciężarnym pierwszeństwo przy odprawie, a także pomoc przy transporcie bagażu, dlatego trzeba się dowiedzieć na co możesz tutaj liczyć.

Tanie loty Gdańsk - Szanghaj namawiają do częstszego używania z ich usług. W większości przypadków, ciąża nie jest do tego zakazem. Ale za każdym razem należy się co do tego upewnić u lekarza, a także poznać się z wytycznymi określonych przewoźników. Trzeba również przejrzeć zapisy w kraju do którego pragniemy polecieć. Czasami, nie chcą wpuścić do siebie ciężarnych, u których jest bliski termin porodu, i tu przewoźnicy nic już nie mogą robić.