gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Air Baltic Gdańsk Sztokholm

już od 573 zł
19 gru 26 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air Baltic

Gdańsk Sztokholm

Bilety lotnicze Air Baltic Gdańsk Sztokholm

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
25 kwi (czw)
Air Baltic
Sztokholm
27 kwi (sob)
Air Baltic
Gdańsk
16 maj (czw)
Air Baltic
Sztokholm
18 maj (sob)
Air Baltic
Gdańsk
16 maj (czw)
Air Baltic
Sztokholm
21 maj (wto)
Air Baltic
Gdańsk
18 maj (sob)
Air Baltic
Sztokholm
21 maj (wto)
Air Baltic
Gdańsk
25 kwi (czw)
Air Baltic
Sztokholm
29 kwi (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Baltic Gdańsk Sztokholm

Przewodnik po lotach Air Baltic Gdańsk Sztokholm

Niepełnoletni mają możliwość sami latać Gdańsk - Sztokholm

Czy nieletni mają możliwość samotnie latać Gdańsk - Sztokholm linią Air Baltic

Niezwykle ważne będzie abyśmy odpowiednio przygotowali się na podróż, jeżeli będziemy podróżować wspólnie z dzieckiem. Należy wówczas sprawdzić, kto konkretnie lata na odpowiednim dla nas połączeniu, jak również sprawdzić czas lotu. Im więcej wiemy o tym jak wyglądają tanie loty Gdańsk - Sztokholm linią Air Baltic z dzieckiem, tym prościej możemy przygotować wyjazd.

Czy będzie rozróżnienie wieku?

Musimy mieć świadomość, że dziecko do dwóch lat podróżuje na kolanach opiekuna oraz nie należy się mu bagaż na trasie Gdańsk - Sztokholm linią Air Baltic. Następnie pociecha mająca 2-12 lat posiada swoje miejsce na pokładzie, wtedy tanie loty Gdańsk - Sztokholm linią Air Baltic pozwalają na wzięcie takiego samego bagażu jak osobie dorosłej. Te dzieciaczki możemy też puszczać same, ale trzeba to zaznaczyć przy zamawianiu lotu Gdańsk - Sztokholm linią Air Baltic, ponieważ może, konieczne okażą się kolejne dopłaty. Wtedy danym dzieckiem zajmą się pracujący na lotnisku, oferując np. na pokładzie kolejną stewardessę. Dzieci w wieku 12-18 lat mają szansę nastawić się na pomoc w tranzycie, odbiorze torby i tym podobnych sprawach.

Spójrzmy na cenę biletu Gdańsk - Sztokholm linią Air Baltic

Jeżeli polecimy z potomstwem, które wymaga całego biletu, to trzeba porównać oferty wszystkich przelotów. Jeśli mamy szansę troszkę zaoszczędzić, to trzeba to zastosować. Nie mniej musimy się liczyć, że wybierając tanie loty Gdańsk - Sztokholm linią Air Baltic, będziemy musieli sami zatroszczyć się o zabawki dla dziecka, aby się nie znudziło, bo na pokładzie mogą nie posiadać żadnych książeczek.

Informacje podczas rezerwacji

Kupując tanie loty Gdańsk - Sztokholm linią Air Baltic musimy pamiętać, żeby informację o latach potomstwa podać już podczas zamawiania lotu. Dodatkowo trzeba również powiadomić o posiadaniu składanego wózka czy odpowiedniego fotelika, które będą musiały być przewożone w luku bagażowym. Im więcej przewoźnicy wiedzą o nas, tym lepiej mogą przygotować naszą wyprawę.

Podróżowanie z potomstwem nie powinno okazać się nużące i nerwowe. Starczy jedynie, że całość właściwie zorganizujemy i zobaczymy wcześniej, co musimy wykonać, by tanie loty Gdańsk - Sztokholm linią Air Balticmogły się odpowiednio przyszykować do naszego pobytu w samolocie.

Czy będzie zróżnicowanie wiekowe?

Musimy mieć świadomość, że potomstwo do dwóch lat podróżuje na kolanach rodzica oraz nie przysługuje mu bagaż podczas lotu Gdańsk - Sztokholm. Następnie pociecha mająca 2-12 lat ma własne miejsce w samolocie, a więc tanie loty Gdańsk - Sztokholm zezwalają na wzięcie identycznego bagażu jak osobie dorosłej. Takie dzieciaczki mamy prawo również puścić same, jednak trzeba to zaznaczyć podczas zamawiania biletu Gdańsk - Sztokholm, ponieważ może, obowiązkowe okażą się dodatkowe opłaty. Wtedy takim dzieciaczkiem zajmą się pracujący na lotnisku, oferując np. na pokładzie dodatkową stewardessę. Dzieciaki w wieku 12-18 lat mają szansę liczyć na wsparcie w przewozie, odebraniu bagażu oraz podobnych sprawach.

Patrzmy na kwotę lotu Gdańsk - Sztokholm

Jeżeli lecimy z dzieckiem, które wymaga pełnego biletu, to warto porównać oferty wszystkich przelotów . Jeżeli mamy szansę troszkę oszczędzić, to trzeba to wykorzystać. Nie mniej musimy się liczyć, że zamawiając tanie loty Gdańsk - Sztokholm, będziemy musieli samodzielnie zadbać o przedmioty dla dziecka, żeby się nie znudziło, ponieważ w samolocie nie muszą posiadać jakichś książeczek.

Informacje podczas rezerwacji

Wybierając tanie loty Gdańsk - Sztokholm musimy zapamiętać, żeby wiadomość o wieku potomstwa podać już podczas rezerwowania lotu. Dodatkowo należy też powiadomić o posiadaniu zwijanego wózka czy przenośnego fotelika, które będą przewożone z bagażem rejestrowanym. Im więcej linie lotnicze będą wiedzieli o nas, tym lepiej mogą przygotować naszą wyprawę.

Latanie z potomstwem nie powinno być męczące i stresujące. Wystarczy tylko, że całość odpowiednio zaplanujemy oraz sprawdzimy prędzej, co musimy zrobić, by tanie loty Gdańsk - Sztokholmmogły się odpowiednio przyszykować do naszej obecności w samolocie.