X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Tegel Airport

już od 679 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Tegel Airport

Bilety lotnicze Gdańsk Tegel Airport

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
09 sie (czw)
Lufthansa
Berlin
15 sie (śro)
Lufthansa
Gdańsk
10 sie (pią)
Lufthansa
Berlin
12 sie (nie)
Lufthansa
Gdańsk
10 sie (pią)
Lufthansa
Berlin
14 sie (wto)
Lufthansa
Gdańsk
13 wrz (czw)
Lufthansa
Berlin
18 wrz (wto)
Lufthansa
Gdańsk
09 sie (czw)
Lufthansa
Berlin
13 sie (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Tegel Airport

Przewodnik po lotach Gdańsk Tegel Airport

Czy tanie linie dają nam szansę zmienić dane przed lotem Gdańsk - Berlin (Tegel Airport)

Mamy wykupiony bilet w najniższej cenie, zaplanowana będzie już cała wyprawa. Nagle jednak okazuje się, że nie mamy możliwości lecieć więc pragniemy, żeby miast nas leciał ktoś inny. Ma szansę również być tak, że musimy przełożyć termin lotu. Czy mimo wszystko mamy szansę przeprowadzić takie zmiany? Czy okażą się być one darmowe?

Co mamy prawo przemienić na bilecie na lot Gdańsk - Berlin (Tegel Airport)?

Jeżeli zastanawiamy się nad tym, jakie dane możemy zmienić na bilecie, to musimy mieć świadomość, że przede wszystkim nazwisko pasażera. Tu musimy pamiętać, że pobrana będzie opłata za każdy odcinek, którym powinien lecieć pasażer. Przez to trzeba się orientować, czy nie będzie lepiej jeśli wykupimy kolejny bilet na tanie loty Gdańsk - Berlin (Tegel Airport) niż przemienianie samego nazwiska. W dodatku możemy również zmienić datę danej wyprawy. Jeśli w nowym dniu przelot Gdańsk - Berlin (Tegel Airport) będzie kosztowniejszy, to różnicę będziemy musieli dopłacić. Jednak jeżeli okaże się, że tanie loty Gdańsk - Berlin (Tegel Airport) w tym terminie będą kosztować mniej niż my zapłaciliśmy, to różnicy nie dostaniemy. W razie konieczności, mamy szansę także zmienić tutaj trasę lotu. Może to być konieczne, jeżeli wyjdzie, że któraś droga jest krótsza, a prędzej danej oferty nie odkryliśmy.

Czego nie możemy zmienić?

Warto także wiedzieć, czego nie uda nam się zmienić. Nie będziemy mogli przemienić oferty na tanie loty Gdańsk - Berlin (Tegel Airport) z pierwszego przewoźnika na drugiego. Nie będziemy też mieli możliwości przemienić kolejności przelotu, a więc nie zmienimy jego kolejności. Za to, przemiana danych płatnika za bilet może być dokonana i to za darmo. Powinniśmy mieć świadomość, na wykonanie których zmian pozwalają nam tanie loty Gdańsk - Berlin (Tegel Airport) tak abyśmy mieli pewność, co będziemy mieli możliwość robić, a czego nie. Dodatkowo trzeba wiedzieć, że te zmiany w większości będą płatne, a więc może się okazać, że kupienie kolejnego biletu na lot Gdańsk - Berlin (Tegel Airport) okaże się być bardziej opłacalne.

Jeśli zamówimy przelot samolotem z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, to powinniśmy się liczyć, że może przyjść do jakichś niezamierzonych wydarzeń. Przez to też, już prędzej trzeba się dowiedzieć jakie będziemy mieli okazje dokonania zmian. Każdy przewoźnik posiada tutaj swoje zasady i przez to warto przeczytać ich regulaminy.