X
Ładowanie...

Tanie loty z Gdańska do Tromso Wizzair'em

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Gdańsk Tromso

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Gdańsk Tromso

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Gdańsk Tromso

Przewodnik po lotach WizzAir Gdańsk Tromso

Tanie loty Gdańsk Tromso - najnowsza trasa WizzAir 

WizzAir to jedna z najczęściej wybieranych tanich linii lotniczych w Polsce. Dzięki atrakcyjnym cenom biletów lotniczych i siatce połączeń, która zapewnia transport do najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Europy wbiła się na pozycję lidera rynku lotniczego. Teraz uruchamia nowe tanie loty z Gdańska do Tromso w Norwegii. Dzięki temu już w kilka godzin można znaleźć się w miejscu, w którym widać zorzę polarną!

Tanie loty Gdańsk Tromso - WizzAir-co warto wiedzieć?

Wybierając tanie bilety lotnicze WizzAira warto zdawać sobie sprawę z dwóch rzeczy - tanie są tylko, gdy wybieramy opcję podróży z bagażem podręcznym. Za bagaż rejestrowany i dodatkowe usługi (np. pierwszeństwo wejścia na pokład, ekstra miejsce na nogi) trzeba zapłacić. Nie ma też darmowego poczęstunku. Druga rzecz to odprawa. Darmowa opcja to samodzielna odprawa online. Odprawa na lotnisku w większości przypadków jest dodatkowo płatna. Rezerwuj tanie loty Gdańsk Tromso, razem z FRU.pl!

Tanie loty Gdańsk Tromso - po co lecieć do Tromso?

Tromso to ciekawe miejsce. Jest dużym miastem, ale znajduje się już za kołem podbiegunowym, więc w sezonie letnim dzień się nie kończy, a zimą praktycznie cały czas jest ciemno. Można to porównać do słynnych petersburskich białych nocy. Ponadto przez znaczną część roku w okolicy widać zorzę polarną. Taki widok zapada w pamięć!

Historia tego miasta sięga XIII wieku, kiedy to w osadzie mieszkało zaledwie kilkadziesiąt osób. Z czasem wioska rozrosła się do miasta i zaczęła odgrywać rolę "wrót do Arktyki". Trudno spodziewać się tu zabytków znanych z innych krajów Europy czy nawet z południowej Skandynawii, ale wciąż jest tu sporo drewnianej, dziewiętnastowiecznej zabudowy i, co ciekawe, najstarsze kino w Norwegii. Powstało jeszcze w czasie I wojny światowej, w 1915 roku.

Po co jeszcze rezerwować tanie bilety lotnicze Gdańsk Tromso? Chociażby na niezwykłe wydarzenie muzyczne, jakim jest Insomnia Festival. W tej niezwykłej lodowej scenerii koncerty grają najciekawsze gwiazdy muzyki elektronicznej.

Tanie loty Gdańsk Tromso - połączenia Wizzair

WizzAir kursuje na trasie Gdańsk-Tromso trzy razy w tygodniu. Ceny różnią się w zależności od tego, z jakim wyprzedzeniem rezerwuje się bilety, jakie klasy są dostępne i czy wykupuje się usługi dodatkowe. Lot zaczyna się na lotnisku Gdańsk - Rębiechowo, a kończy na jedynym międzynarodowym lotnisku na wyspie Tromso.

 

Tanie loty Gdańsk Tromso - pozostali operatorzy

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego połączenia, możesz przeszukać alternatywne tanie loty Gdańsk Trosmo, u innych operatorów:

Tanie loty Gdansk Tromso Norwegian
Tanie loty Gdansk Tromso SAS
Tanie loty Gdansk Tromso LOT
Tanie loty Gdansk Tromso KLM
Tanie loty Gdansk Tromso Finnair

Tanie loty Gdańsk Tromso - alternatywne połączenia

Możesz skorzystać też z innych połączeń lotniczych. Poniżej lista najciekawszych tanich lotów z Gdańska liniami Wizzair:

Tanie loty Gdańsk Aberdeen Wizzair
Tanie loty Gdańsk Barcelona Wizzair
Tanie loty Gdańsk Dortmund Wizzair
Tanie loty Gdańsk Eindhoven Wizzair
Tanie loty Gdańsk Hamburg Wizzair
Tanie loty Gdańsk Kijów Wizzair
Tanie loty Gdańsk Malmo Wizzair
Tanie loty Gdańsk Stavanger Wizzair
Tanie loty Gdańsk Turku Wizzair
Tanie loty Gdańsk Wiedeń Wizzair

 

Sprawdź też bezpośrednie połączenia lotnicze z lotniska Tromso:

Tanie loty Tromso Alicante
Tanie loty Tromso Helsinki
Tanie loty Tromso Kopenhaga
Tanie loty Tromso Londyn
Tanie loty Tromso Oslo
Tanie loty Tromso Sztokholm