X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Turku

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
08 gru 15 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Turku

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Turku

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Gdańsk Turku

Przewodnik po lotach Gdańsk Turku

Przyjemna podróż samolotem – jak uprzyjemnić sobie rejs

Obojętnie, czy sięgasz do oferty tanich lotów Gdańsk - Turku, czy regularne linie lotnicze, przelot samolotem bywa zdecydowanie nużąca. Szczególnie, jeżeli planujesz naprawdę daleki rejs. kilkugodzinny rejs to zazwyczaj duże obciążenie dla naszego organizmu, ponadto wystawia naszą cierpliwość na próbę. Sprawdź, co zrobić, by lot był zdecydowanie wygodny.

Wygoda ponad wszystko

Po pierwsze powinieneś obalić mit, że tanie loty Gdańsk - Turku z reguły są mniej wygodne. W tradycyjnych liniach lotniczych też będziesz musiał siedzieć w jednym miejscu i w bezruchu, co nie jest szczególnie wygodne. Dlatego należy zwrócić uwagę na to, aby czuć się jak najbardziej komfortowo. Co najważniejsze weź ze sobą odpowiednią poduszkę, która podtrzyma ci głowę i zapobiegnie napięciom mięśni karku w trakcie snu.

Ponadto warto drobiazgowo przemyśleć, w jaki sposób się ubrać. Świetnie sprawdzają się wygodne, lekkie i zrobione z bawełny ubrania. Trzeba włożyć na siebie kilka warstw, aby moża bez problemu ściągnąć nadmiar, jeśli zwiększy się temperatura. Świetnym rozwiązaniem jest również założenie na szyję chusty albo szala. Będziesz mógł potraktować je jak kocyk lub zrobić z nich poduszkę.

Trochę ruchu w samolocie

By zmniejszyć zmęczenie i powstrzymać powstawanie obrzęków kończyn, należy się chwilkę poruszać. Nie mamy na myśli wycieczek po pokładzie – spróbuj się trochę pogimnastykować siedząc. Napinaj kolejno mięśnie, potuptaj stopami, rozciągnij się. jeżeli możesz – wyciągnij nogi.To największy problem, zwłaszcza jeżeli zajdujesz się przy oknie. Z tego powodu, jeśli masz taką możliwość, w tanich lotach Gdańsk - Turku wybieraj miejsca zewnętrzne lub znajdujące się w pobliżu wyjścia awaryjnego. Nie zapomnij o tym, że najczęściej końcowe miejsca z tyłu nie pozwalają się rozłożyć.