X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Växjö

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Växjö

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Växjö

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Gdańsk Växjö

Przewodnik po lotach Gdańsk Växjö

Co masz prawo mieć ze sobą w czasie podróży Gdańsk - Vaxjo?

Jeśli po raz pierwszy zgodziliśmy się korzystać z propozycji jaką mają tanie loty Gdańsk - Vaxjo, to bez wątpienia podstawowym z pytań, które nas męczą będzie to, co mamy możliwość wziąć ze sobą do samolotu. Trzeba się już prędzej orientować w tej kwestii, możemy także skorzystać z informacji, która jest umieszczana na witrynie każdego z przewoźników , tak abyśmy uzyskali pewność, że nie zabierzemy czegoś, co może się okazać kłopotliwe podczas odprawy.

Co do bagażu podręcznego na przelot Gdańsk - Vaxjo?

Najistotniejszą kwestią będzie to, co możemy przewozić w bagażu podręcznym w czasie tego lotu Gdańsk - Vaxjo. Możliwe będzie zabranie płynów, do wielkości 1 litra, lecz w butelkach maksymalnie 100 ml. Powinniśmy tutaj wspomnieć, że do takich płynów będzie się zaliczał też szampon oraz żel do mycia. Dodatkowo w bagażu kabinowym tanie loty Gdańsk - Vaxjo pozwolą nam mieć tablet, laptop lub trochę żywności, a to oznacza, że możemy sobie umilić wyprawę. Koniecznie mają się w nim znajdować papiery konieczne do lotu, a więc dowód osobisty i karta pokładowa, ponieważ bez nich zrealizowanie także bardzo krótko trwającego przelotu nie będzie realne. Nie możemy za to zabierać żadnych ostrych rzeczy.

Bagaż rejestrowany na przelot Gdańsk - Vaxjo to co odmiennego

Musimy mieć świadomość, że tanie loty Gdańsk - Vaxjo oferują nam szansę zakupienia także bagażu rejestrowanego. W nim możemy trzymać to wszystko, co nie zmieściło się do tego kabinowego, a także to, czego w kabinowym mieć nie wolno. To oznacza, że także zamawiając najtańszy bilet , w bagażu, który poleci w luku bagażowym możemy przewozić ostre przedmioty, wieźć trochę alkoholu, ale też płyny w opakowaniach powyżej 100 ml. Lecz nawet tu nie będziemy mogli na przelot Gdańsk - Vaxjo wnieść niczego, co będzie napełnione gazem, dlatego możemy zapomnieć o latarce gazowej czy butli wypełnionej propan butanem.

Warto zajrzeć na stronę, na której rezerwowaliśmy tanie loty Gdańsk - Vaxjo oraz sprawdzić co możemy ze sobą wziąć, a czego nie. Dodatkowo bardzo przydatna będzie rozpiska, co ma możliwość się znaleźć w konkretnym bagażu, tak żebyśmy uzyskali gwarancję, że także nieopatrznie, nie będziemy próbowali wnieść na pokład tego, czego na nim nie powinno być podczas lotu Gdańsk - Vaxjo.