X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Wengen

już od 125 zł
18 sie 25 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
08 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
12 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
19 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
13 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
17 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
22 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
26 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
20 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
22 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Wengen

Przewodnik po lotach Gdańsk Wengen

Które urządzenia można wziąć do samolotu czyli szykujemy się do rejsu Gdańsk - Wengen

Współczesny świat został zdominowany przez nowoczesne technologie, a nam coraz ciężej się bez nich obejść. Na każdym kroku towarzyszą nam przyrządy elektroniczne, gwarantujące rozrywkę i będące narzędziem komunikacji i pracy. Podobnie jest podczas podróży samolotem. Przygotowując się do podróży Gdańsk - Wengen, na pewno zapragniemy mieć przy sobie smartfona, tablet lub laptop. Czy można je włączyć w czasie rejsu Gdańsk - Wengen?

Bagaż podręczny a sprzęt elektroniczny

Jeżeli decydujemy się na tanie loty Gdańsk - Wengen, musimy właściwie przyszykować bagaż podręczny, szczególnie w przypadku, kiedy nie zamierzamy dopłacać za bagaż rejestrowany. Telefon komórkowy, ipad, odtwarzacz mp3 bądź laptop – takie urządzenia można wnieść na pokład samolotu. Najlepiej przewozić je właśnie w walizie podręcznej, ponieważ dzięki temu będziemy mieli je na wyciągnięcie ręki i zadbamy o ich bezpieczeństwo. Do tego trzeba pamiętać, by poddać je kontroli. W czasie kontroli umieszcza się je w odpowiednim pojemniku.

Jakich urządzeń możemy używać w czasie lotu Gdańsk - Wengen?

To oczywiste, że w trakcie lotu chce się korzystać z posiadanych urządzeń elektronicznych, ale w każdym przypadku trzeba pamiętać o obowiązujących zasadach. Nie powinno się korzystać z żadnych sprzętów w czasie startu oraz lądowania maszyny. To nieistotne, czy wybiera się tanie loty Gdańsk - Wengen, czy przeloty z regularnym przewoźnikiem, najlepiej czekać na informację o możliwości rozpięcia pasów bezpieczeństwa. Zawsze trzeba korzystać ze sprzętu elektronicznego po uruchomieniu trybu samolotowego. Przed lotem dobrze jes zapoznać się z wytycznymi linii lotniczych, ponieważ w regulaminach wybranych linii ustalenia dotyczące użytkowania urządzeń tego typu mogą się różnić. Na przykład zakazane jest zabieranie urządzeń Samsung Galaxy Note 7 na pokład samolotu bądź umieszczanie go w bagażu rejestrowanym.

Komfort pasażerów a urządzenie elektroniczne

Jeśli chcemy umilić sobie lot Gdańsk - Wengen oglądaniem filmu na smartfonie lub słuchaniem muzyki, pomyślmy o komforcie pozostałych pasażerów decydujących się na tanie loty Gdańsk - Wengen. Skorzystajmy ze słuchawek, zadbajmy o stosowny repertuar filmów i nie przeszkadzajmy pozostałym podróżnym w relaksie i podróży. Jeśli sprzęt elektroniczny nie pomieści się nam do bagażu podręcznego i musimy umieścić coś w bagażu rejestrowanym, zatroszczmy się o ubezpieczenie turystyczne. Zabezpieczy nas ono na wypadek zaginięcia, kradzieży czy uszkodzenia bagażu i dzięki temu lot Gdańsk - Wengen przebiegnie nam bez stresu.