X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Winterthur

już od 412 zł
17 lip 24 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
04 wrz (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
05 wrz (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
06 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
08 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
11 wrz (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Winterthur

Przewodnik po lotach Gdańsk Winterthur

Wypożyczenie samochodu w czasie podróży Gdańsk - Winterthur- o czym warto wiedzieć!Krótki poradnik dla turystów

Wybierasz się z partnerem lub partnerką w podróż Gdańsk - Winterthur, a Twoim marzeniem jest zobaczenie jak największej ilości mniejszych miasteczek w trakcie całego pobytu? Jeśli masz dodatkowe środki finansowe, które chcesz zainwestować w całą wycieczkę oraz posiadasz aktualny dokument uprawniający do jazdy, polecamy wynająć samochód na czas trwania podróży Gdańsk - Winterthur. Możesz tego dokonać po dotarciu na miejsce lub przed podróżą przez Internet przy pomocy naszej strony internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie według podanych parametrów przez Ciebie w formularzu. Z wypożyczaniem samochodu najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wynajęcie auta, które spełni wszystkie nasze oczekiwania. Wariant internetowy jest mniej stresujący, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne przeczytanie warunków umowy najmu auta, dlatego odpowiednio wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór samochodu

Przed wyjazdem Gdańsk - Winterthur wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane kontaktowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W razie problemów mogą okazać się niezbędne. Po dotarciu na miejsce przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Trzeba sprawdzić czy nie różni się od oferty przedstawionej w Internecie i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Podczas odbioru pojazdu wymagane jest przedstawienie dokumentu, by potwierdzić tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Samochód można odebrać, a potem zostawić w wyznaczonym przez klienta miejscu. Nie musi to być, oczywiście, dwa razy to samo miejsce. W przypadku niektórych wypożyczalni podstawianie aut pod wskazany adres jest usługą dodatkowo płatną. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej samochód można odebrać lub oddać nawet w godzinach nocnych. Przy odbiorze samochodu sprawdź stan pojazdu, a więc wszelkie zarysowania czy wgniecenia powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy podczas odbioru auta nie uczestniczy pracownik wypożyczalni, warto zrobić zdjęcia widocznych usterek, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony wypożyczalni.

O czym jeszcze warto pamiętać przy wypożyczaniu samochodu?

Przede wszystkim należy dowiedzieć się o polityce paliwowej i opłatach z tym związanych. Głównie pośrednicy wynajmujący samochody informują klienta o ilości paliwa w baku i żadają takiej samej ilości w chwili zwrotu auta. W przeciwnym wypadku paliwo uzupełnia wypożyczalnia, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najistotniejszym aspektem umowy jest kwestia polisy ubezpieczeniowej. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej -Third party insurance oraz AC i kradzieży -Theft insurance. Są one najczęściej zawarte w cenie wynajmu auta, ale w biurze wypożyczalni warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiego ubezpieczenia.