X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Gdańsk Wrocław

już od 358 zł
03 lis 10 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Wrocław

Bilety lotnicze Gdańsk Wrocław

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
28 paź (śro)
LOT
Wrocław
03 lis (wto)
LOT
Gdańsk
28 paź (śro)
LOT
Wrocław
04 lis (śro)
LOT
Gdańsk
10 lis (wto)
LOT
Wrocław
11 lis (śro)
LOT
Gdańsk
10 lis (wto)
LOT
Wrocław
12 lis (czw)
LOT
Gdańsk
10 lis (wto)
LOT
Wrocław
13 lis (pią)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Gdańsk Wrocław

Przewodnik po lotach Ryanair Gdańsk Wrocław

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Gdańsk - Wrocław linią Ryanair oznacza duży stres związany nie tylko z samym faktem odbycia lotu, ale również z koniecznością przejścia odprawy. Czy da się ominąć odprawę biletowo-bagażową? Przedstawiamy praktyczny przewodnik dla turystów.

Karta pokładowa

Planujesz lot Gdańsk - Wrocław linią Ryanair? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli chcesz przejść odprawę bez stresu, przybądź na lotnisko na 3 godziny przed odlotem. W pierwszej kolejności należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport oraz bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu głównego, który będzie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności podróżny otrzymuje kartę pokładową, która zawiera dane personalne, numer lotu i data odlotu.

Kontrola bezpieczeństwa

Następnym krokiem będzie udanie się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się walizkę, którą przechodzi przez skaner. Pasażer jest zobligowany do wyłożenia metalowych przedmiotów do przygotowanej kuwety - chodzi np. o pasek od spodni, pieniądze w bilonie czy urządzenia elektroniczne - telefon, laptop i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. Czasem obsługa prosi o zdjęcie butów.

A może przez internet

Po odbyciu kontroli podróżny z walizką podręczną może nareszcie spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej personel prosi o przejście do tzw. rękawa lub autobusu przewożącego turystów na pokład. Warto także podkreślić, że w dzisiejszych czasach wielu przewoźników, np. na trasie Gdańsk - Wrocław pozwala przejść odprawę online, co redukuje formalności.