X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Yverdon-Les-Bains

już od 125 zł
14 sie 21 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
17 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Paryż
30 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
10 wrz (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
30 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
11 wrz (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
30 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
13 wrz (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
30 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
14 wrz (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Yverdon-Les-Bains

Przewodnik po lotach Gdańsk Yverdon-Les-Bains

Konieczne ubezpieczenie turystyczne?

Każda podróż za granicę to wielkie przedsięwzięcie pod względem organizacyjnym. By zmniejszyć związany z tym stres i ochroić się przed ogromnymi wydatkami, dodatkowo musisz kupić ubezpieczenie turystyczne. Warto wiedzieć, jak może się przydać i jak można je wykorzystać.

Ubezpieczenie potrzebne podczas podróży

Polisa ubezpieczeniowa przyda się w w wielu sytuacjach, zarówno w czasie urlopowania, jak i w czasie przejazdu. W niektórych momentach okazuje się przydatne na lotnisku, nie tylko w przypadku ochrony bagażu, lecz także w innych chwilach. Polisa ubezpieczeniowa obejmie cię ochroną, jeżeli coś ci się przydarzy lub wydarzy się jakaś nieprzyjemna sytuacja. Dodatkowo, należy ci się odszkodowanie, jeśli samolot opóźni się i w wyniku tego trzeba będzie przykładowo wynająć hotel na lotnisku.

Przydatne może okazać ci się także ubezpieczenie od odstąpienia od biletu. W tanich lotach Gdańsk - Yverdon-les-bains zazwyczaj dużo wcześniej wykupuje się bilet, z tego powodu okazuje się, że w trakcie oczekiwania na wyjazd zdarzy się coś nieprzewidzianego. Ubezpieczyciel wypłaci ci rekompensatę za bilet, kiedy naprawdę nie będziesz mógł wybrać się w drogę.

Ważne ubezpieczenie bagażu

Żeby czuć się bezpieczniej, powinieneś kupić również ubezpieczenie bagażu. Właściwie jeżeli zostanie zniszczony lub zniknie, dostaniesz odszkodowanie od tanich lotów Gdańsk - Yverdon-les-bains lub regularnych linii lotniczych. Jednak kolejne świadczenie okazuje się przydatne, a ubezpieczenie pokryje wszystkie nieprzewidziane koszty.

W momencie zagubienia lub kradzieży bagażu otrzymasz środki nie tylko za utracone rzeczy, lecz także za wydatki, które trzeba było ponieść, by dać sobie radę na wakacjach bez straconych rzeczy (nowe stroje czy kosmetyki. Dzięki temu nie musisz się już obawiać i możesz wybrać się z tanimi lotami Gdańsk - Yverdon-les-bains gdzie tylko chcesz.

Linie lotniecze

Obowiązkowo sprawdź, które linie lotnicze kursują na trasie Gdańsk - Yverdon-les-bains