gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Zadar

już od 974 zł
02 paź 09 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Zadar

Bilety lotnicze Polska Zadar

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zadar
15 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
05 cze (śro)
Croatia Airlines
Zadar
12 cze (śro)
Croatia Airlines
Warszawa
05 cze (śro)
Croatia Airlines
Zadar
13 cze (czw)
Croatia Airlines
Warszawa
05 cze (śro)
Croatia Airlines
Zadar
14 cze (pią)
Croatia Airlines
Warszawa
05 cze (śro)
Croatia Airlines
Zadar
15 cze (sob)
Croatia Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Zadar

Przewodnik po lotach Gdańsk Zadar

Dziecko w podróży Gdańsk - Zadar - poradnik dla opiekunów

Planujesz lot samolotem zpociechą i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Pod spodem pokazujemy niewielką listę zagadnień, który każdy rodzic powienien przeczytać zanim wyruszy na wymarzony lot Gdańsk - Zadar.

Wiek malucha a cena biletu do Gdańsk - Zadar

Cena tak naprawdę zależy od wieku dziecka i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które podróżują na kolanach rodzica linie lotnicze nie żąda opłaty albo ma symboliczną cenę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub organizator lotu oferuje dla nich dedykowane zniżki.

Obowiązkowe dokumenty dla malucha

Korzystając z międzykontynentalnych połączeń lotniczych, Twoje pociecha może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z niemowlakiem w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim rodzicem czy wychowujesz malucha samodzielnie musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na lot z niemowlakiem od drugiego opiekuna. W przypadku, gdy z niemowlakiem lecieć będzie inny opiekun podczas podróży musi obowiązkowo mieć pisemną aprobatę rodziców oraz zgodę do opieki nad maluchem.

Transportowanie dziecka z Gdańsk do Zadar

Pociechy poniżej dwóch lat, często są przewożone na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie przy Tobie jestniezajęte miejsce możesz przypiąć malucha pasami do siedziska lub kup dziecku miejscówkę. Możesz wtedy przewozić niemowlaka w foteliku samochodowym.

Walizki dziecięcy

Czy dziecko może mieć walizkę zależy od linii, z usług którego