X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Zadar

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Zadar

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Zadar

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Gdańsk Zadar

Przewodnik po lotach Gdańsk Zadar

Dziecko w podróży Gdańsk - Zadar - poradnik dla opiekunów

Planujesz lot samolotem zpociechą i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Pod spodem pokazujemy niewielką listę zagadnień, który każdy rodzic powienien przeczytać zanim wyruszy na wymarzony lot Gdańsk - Zadar.

Wiek malucha a cena biletu do Gdańsk - Zadar

Cena tak naprawdę zależy od wieku dziecka i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które podróżują na kolanach rodzica linie lotnicze nie żąda opłaty albo ma symboliczną cenę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub organizator lotu oferuje dla nich dedykowane zniżki.

Obowiązkowe dokumenty dla malucha

Korzystając z międzykontynentalnych połączeń lotniczych, Twoje pociecha może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z niemowlakiem w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim rodzicem czy wychowujesz malucha samodzielnie musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na lot z niemowlakiem od drugiego opiekuna. W przypadku, gdy z niemowlakiem lecieć będzie inny opiekun podczas podróży musi obowiązkowo mieć pisemną aprobatę rodziców oraz zgodę do opieki nad maluchem.

Transportowanie dziecka z Gdańsk do Zadar

Pociechy poniżej dwóch lat, często są przewożone na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie przy Tobie jestniezajęte miejsce możesz przypiąć malucha pasami do siedziska lub kup dziecku miejscówkę. Możesz wtedy przewozić niemowlaka w foteliku samochodowym.

Walizki dziecięcy

Czy dziecko może mieć walizkę zależy od linii, z usług którego