X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Zagrzeb

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Zagrzeb

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Zagrzeb

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Gdańsk Zagrzeb

Przewodnik po lotach Gdańsk Zagrzeb

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej zastanawia osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tylko sam lot, ale właśnie odprawa i poruszanie się po lotnisku. Tłumy, zaabsorbowanie, inna sytuacja – jest to na pewno mało komfortowe doświadczenie. Dowiedz się, czego można się obawiać podczas pierwszego lotu i jak się na to przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest ani trochę straszna. Najbardziej istotne, by zabrać ze sobą potrzebne dokumenty. Kiedy przemieszczasz się na terenie Europy, potrzebny ci jest tylko dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, także tanie loty Gdańsk - Zagrzeb, wydają bilety elektroniczne. Nie trzeba nic wydrukować, potrzebne jest jedynie informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

Podczas odprawy prześwietlony zostanie twój plecak, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa czasami musi poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza umieszczonego przy taśmie wszystkie monety i papiery, które nosisz w kieszeniach, połóż tam także torbę, kurtkę czy chustę.

Sposób pakowania bagażu do tanich lotów Gdańsk - Zagrzeb

Tanie loty z reguły pozwalają wnieść jedynie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on tak duży, że z pewnością się do niego pomieścisz. Jednak warto wszystko przemyśleć tak, by bagaż bez problemu został poddany kontroli, a skomplikowana konstrukcja mocno zrolowanych podkoszulek nie została zniszczona.

Na górze zapakuj potrzebne dokumenty – w końcu będziesz musiał je zaprezentować w trakcie odprawy. Zapakuj wszystko tak, by na górze znalazła się i kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty muszą być przelane do plastikowych buteleczek. Tuż pod zapięciem torby warto położyć także inne płyny. Jeżeli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie potrzeby niszczyć przemyślanie upakowanego bagażu. Żeby tego uniknąć, wcześniej znajdź informację, co możesz wnosić do samolotu w tanich lotach Gdańsk - Zagrzeb.