X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Zakintos

już od

30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Zakintos

Bilety lotnicze Gdańsk Zakintos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Zakintos

Przewodnik po lotach Gdańsk Zakintos

Rejs do Azji, czyli co należy wiedzieć przed orientalnym wyjazdem

Dzięki Za sprawą tanich lotów Gdańsk - Zakynthos możesz za niewielkie pieniądze latać nie tylko po Europie. Bardzo często wymarzonym celem wielu osób jest Azja. Niezwykłe krajobrazy, interesująca sztuka, zapachy i smaki, których próżno szukać nawet w najlepszych krajowych restauracjach. Podpowiadamy, o czym trzeba pamiętać zanim wyruszysz do Azji.

Stuprocentowo bezpieczne podróże

Podróżowanie do krajów azjatyckich licznym turystom jawią się zazwyczaj jako mało bezpieczne. Istnieje jednak parę rzeczy, które można zrobić, by w pełni poczuć się pewnie. Po pierwsze dowiedz się jak najwięcej o linii lotniczej. Tanie loty Gdańsk - Zakynthos są całkowicie bezpieczne, a w momencie problemów na lotniskach, jak na przykład opóźnienia, linie lotnicze udzielą ci pomocy.

Po drugie decydując się na kierunek podróży koniecznie zaznajom się z miejscową kulturą i religią. Jeżeli miejscem wypoczynku są Filipiny czy Indonezja, trzeba zaznajomić się z panującymi zasadami wynikającymi z religii. Jeśli chodzi o takie kraje jak Indie, Wietnam czy Birma trzeba wziąć pod uwagę duże różnice kulturowe i barierę językową. Z tego powodu lepiej dołączyć do zorganizowanej wycieczki, niż decydować się na podróżowanie samodzielne.

Wizy i potrzebne dokumenty

Warto ponadto zwrócić uwagę na to, że do części znajdujących się w Azji krajów należy załatwić specjalne dokumenty. W Chinach, Wietnamie czy Indiach potrzebna jest wiza, którą możesz zdobyć przez Internet. Ponadto, będziesz także potrzebować konkretnego paszportu, zazwyczaj wydanego na okres od 30 do 90 dni. Z tego względu urlop trzeba organizować zawczasu, jednak może to wyjść na dobre – to sprawia, że możesz znaleźć naprawdę  na tanie loty na trasie Gdańsk - Zakynthos.

Niektóre z państw, na przykład Malezja, wymagają biletu powrotnego albo środków potrzebnych na każdy dzień pobytu. Dodatkowo, czasami będziesz musiał mieć kilka dokumentów o koniecznych szczepionkach. Najczęściej powinno się zaszczepić przeciwko żółtaczce typu A i malarii. Szczepioki są konieczne, jeżeli wlatujesz z kraju, gdzie rozwija się chorba.