X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Zilina

już od

29 kwi 06 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Zilina

Bilety lotnicze Gdańsk Zilina

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Zilina

Przewodnik po lotach Gdańsk Zilina

Pierwszy lot samolotem Gdańsk - Zilina - to warto wiedzieć! Poradnik dla pasażerów, czego mogą się spodziewać w trakcie lotu

Wybierasz się poraz pierwszy samolotem Gdańsk - Zilina i boisz się lecieć? Dodatkowo w prasie już nie raz widziałeś materiał o turbulencjach i innych niedogodnościach związanych z lataniem? Niżej prezentujemy listę sytuacji, które mogą zaistnieć, ale co do zasady, nie zawsze występują.

Jak przygotować się do lotu Gdańsk - Zilina - zalecenia dla podróznych

W końcu dotarłeś do wnętrza samolotu,który zabierze Cię w wymarzoną podróż Gdańsk - Zilina, siadasz w wybranym miejscu i co dalej? Po pierwsze to usiąść wygodnie, zapiąć pasy bezpieczeństwa , a po drugie stosować się do zaleceń kadry obsługującej lot. Od klasy organizatora lotu zależy, jak wygodne będą fotele pasażerskie. Niemniej jednak siedzenie w fotelu lotniczym nie należy do rzeczy ani przyjemnych, ani zdrowych, zwłaszcza w sytuacji, gdy lot jest długi. Fotele pasażerskie współcześnie są niewygodne, głównie dotyczy to tanich linii lotniczych, ale nie jest to regułą.Permanentne siedzenie w nich przez dłuższy czas może doprowadzić do problemów z krążeniem. W ostateczności odczuwać będziesz ból migrenowy. Dlatego zaleca się spacerowanie po samolocie od czasu do czasu w celu rozprostowania nóg, o ile nie ma przesłanek tego zabraniających. Przy starcie i przy lądowaniu mamy do czynienia z przyspieszeniami związanymi ze zmianą prędkości samolotu i skokową zmianą ciśnienia w kabinie. Nie każdy organizm ludzki reaguje na te bodźce w ten sam sposób. Dlatego ważne jest, aby w miarę możliwość znać własne ciało i jakie są jego reakcje na przeciążenia i wahania ciśnienia. Skutecznym środkiem dla większości ludzi odczuwających przeciążenia i zmiany ciśnienia jest zwykłe ssanie landrynki. W związku z z możliwością wystąpienia nudności nie zaleca się spożywania napojów z dodatkiem alkoholu, które mogą dodatkowo niekorzystnie wpływać na Twoje samopoczucie.Trzeba też wiedzieć, że w kabinie samolotu powietrze jest bardzo suche. Aby uniknąć dyskomfortu z tym związanego, poleca się pić dużo wody lub innych napojów.

Turbulencje, jako stały element podróży samolotem

Organizujesz podróż samolotem do Gdańsk - Zilina ale boisz się turbulencji? Zanim zrezygnujesz z zakupu biletu na lot przeczytaj, czy jest się czego obawiać. Turbulencje to gwałtowne ruchy mas powietrza,w trakcie których samolot wpada w drgania, delikatnie opada. Turbulencji nie trzeba się bać, ponieważ w delikatnej wersji zdarzają się praktycznie na każdym przelocie i jest to zupełnie normalne zjawisko. Turbulencje najczęściej nie są odczuwane przez pasażerów, ale aby mieć pewność, że nic się nam nie stanie przez cały czas trwania lotu trzeba mieć zapięte pasy bezpieczeństwa.

Sprawdź jakie linie latają na trasie Gdańsk - Zilina: