X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Zurych

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
24 kwi 01 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Zurych

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Zurych

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Gdańsk Zurych

Przewodnik po lotach Gdańsk Zurych

Tanie czy regularne linie lotnicze - porównanie

Pasażerowie szukający połączeń na trasie Gdańsk - Zurych często zastanawiają się, które linie lotnicze wybrać. Wybrać wysoki standard czy skorzystać z oferty tanich przewoźników? Przedstawiamy porównanie obydwu rozwiązań.

Niskobudżetowe linie lotnicze - atrakcyjna cena i rozbudowana siatka połączeń

Ekonomiczne linie lotnicze biją rekordy popularności wśród osób, które interesują przede wszystkim niskie ceny. Jak wynika ze statystyk, oferta tanich linii jest nawet o kilkadziesiąt procent tańsza niż tradycyjnych. Co jeszcze przesądza o ogromnym zainteresowaniu ich ofertą? Ogromnym atutem jest rozbudowana siatka połączeń - tani operatorzy lotniczy są w stanie zapewnić nam loty po Europie oraz bardziej odległych rejonach świata. W obszarze Twoich zainteresowań jest wycieczka do Pragi, Madrytu, Amsterdamu, Bergen, a może chcesz kupić bilety na lot Gdańsk - Zurych? Tanie linie zapewnią Ci bardzo wiele możliwości! Jakie są minusy? Tak atrakcyjne stawki mogą oznaczać nieco gorsze warunki w podróży, węższe odstępy między siedzeniami, czy konieczność uiszczania dodatkowych opłat za bagaż rejestrowany. Tanie linie lotnicze zazwyczaj nie lądują na głównych lotniskach, co może wiązać się z koniecznością zorganizowania dodatkowego transportu do hotelu.

A może linie regularne

Prześledźmy także warunki panujące w liniach regularnych, np. na trasie Gdańsk - Zurych. Z pewnością turyści mogą liczyć na większy komfort podróży - istnieje wybór pomiędzy klasą ekonomiczną lub biznesową. Miejsca między fotelami jest zdecydowanie więcej, co powoduje, że leci się wygodniej. Stewardesy roznoszą posiłki, napoje, jest też więcej rozrywki w samolocie, np. filmy wyświetlane na ekranie zamontowanym w oparciu siedzenia. Maszyny regularnych linii lotniczych lądują na głównych lotniskach, dzięki czemu turysta może bez większych utrudnień dostać się do miejsca docelowego. Należy także zaznaczyć, że w cenę biletu wliczony jest bagaż rejestrowany.