X
Ładowanie...

Tanie loty Genewa Alanya

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 lut 10 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Genewa Alanya

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Genewa Alanya

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Genewa Alanya

Przewodnik po lotach Genewa Alanya

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Genewa - Gazipasa

Wyruszasz w podróż do Genewa - Gazipasa i marzysz o zabraniu ze sobą sprzętu sportowego? Zanim jednak polecisz zapoznaj się z zasadami transportu akcesoriów sportowych u danego organizatora lotu oraz czy organizator lotu narzuca ograniczenia dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość linii lotniczych udziela zgody na transport sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim poinformowaniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji lotu do Genewa - Gazipasa organizator lotu ma prawo zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do transportu.

Zasady przewozu bagażu sportowego- poradnik dla podróżnych

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy dotarł razem z Tobą do Genewa - Gazipasa musisz obligatoryjnie zgłosić go u przewoźnika oraz otrzymać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi być spakowany odpowiednio do wymogów określonych przez organizatora lotu na trasie do Genewa - Gazipasa, czyli musi posiadać konkretną wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie bagażu sportowego numerem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa bagażu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu przeznaczonym do takiej operacji, o godzinie wskazanej przez przewoźnika.

W co spakować sprzęt sportowy?

Wszystko zależy od tego ile możesz przeznaczyć funduszy na opakowanie sprzętu. W sklepach sportowych dostępne są dedykowane walizki, które najlepiej chronią akcesoria oraz są wykonane w odpowiednim rozmiarze. Należy mieć jednak na uwadze, że takie walizki czy torby znacząco wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najtańszą opcją jest spakowanie akcesoriów sportowych do kartonu. Wadą tego typu opakowania, jest brak odporności na uszkodzenia, co powoduje brak gwarancji na maksymalnie bezpieczny przewóz. Jeśli wybierzesz ten rodzaj opakowania, a sprzęt ma kilka części Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem na tyle mocno, aby doleciały razem z Tobą do Gazipasa bez szwanku.