X
Ładowanie...

Tanie loty Genewa Aurangabad

już od 130 zł
23 sty 30 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Indie

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Indie
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Koczin
05 lut (wto)
IndiGo
Lot bezpośredni
Thiruvananthapuram
09 lut (sob)
IndiGo
Lot bezpośredni
Bombaj
12 lut (wto)
Lot bezpośredni
Goa
10 mar (nie)
Lot bezpośredni
Bombaj
11 lut (pon)
Lot bezpośredni
Goa
12 mar (wto)
Lot bezpośredni
Bombaj
11 lut (pon)
Lot bezpośredni
Goa
13 mar (śro)
Lot bezpośredni
Bombaj
12 lut (wto)
Lot bezpośredni
Goa
12 mar (wto)
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Genewa Aurangabad

Przewodnik po lotach Genewa Aurangabad

maluch w podróży Genewa - Aurangabad - poradnik dla rodziców

Organizujesz podróż samolotem zpociechą i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Niżej pokazujemy skondensowaną zbiór zagadnień, którą każdy rodzic powienien zapoznać się zanim wyruszy na wymarzony lot Genewa - Aurangabad.

Wiek dziecka a koszt biletu do Genewa - Aurangabad

Cena tak naprawdę zależy od wieku dziecka i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które podróżują na kolanach opiekuna organizator lotu nie pobiera żadnych opłat albo ma niewielką cenę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich dedykowane zniżki.

Konieczne dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzynarodowych rejsów, Twoje pociecha może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z niemowlakiem sama niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim opiekunem czy wychowujesz malucha samodzielnie musisz posiadać dokument dający pozwolenie na lot z maluchem od drugiego rodzica. W przypadku, gdy z dzieckiem lecieć będzie niespokrewniony opiekun w trakcie lotu musi bezwzględnie posiadać pisemną aprobatę opiekunów oraz  upoważnienie do opieki nad dzieckiem.

Transportowanie niemowlaka z Genewa do Aurangabad

Niemowlaki poniżej dwóch lat, najczęściej podróżują na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie  tuż obok jest wolne miejsce możesz przypiąć malucha pasami do fotela lub wykup maluchowi miejsce. Masz wtedy możliwość transportować dziecko w foteliku samochodowym.

Bagaż dziecięcy

Czy maluch może zabrać bagaż podręczny zależy od przewoźnika, z usług którego