X
Ładowanie...

Tanie loty Genewa Heraklion

30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szwajcaria Heraklion

Bilety lotnicze Szwajcaria Heraklion

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Genewa Heraklion

Przewodnik po lotach Genewa Heraklion

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagażu rejestrowanego nie wnosi się na pokład samolotu Genewa - Heraklion - transportowany się go w specjalnym luku bagażowym. Jakich przedmiotów nie możemy w nim przewozić? Czy jest on płatny? Przedstawiamy kompendium wiedzy!

Odprawiamy bagaż rejestrowany

Bagażu rejestrowanego nie wnosimy na pokład - musimy dokonać jego odprawy. Można to zrobić na 2 sposoby - przekazanie obsłudze przy odprawie biletowo-bagażowej lub samodzielne nadanie. Wybrałeś pierwszą opcję? Pamiętaj, żeby zjawić się na lotnisku zdecydowanie wcześniej - ok. 2 godziny przed startem samolotu Genewa - Heraklion. Po przekazaniu bagaży odpowiedzialność za ich losy leży w rękach przewoźnika - w razie utraty bagażu pasażer może nawet żądać odszkodowania.

Czego nie można przewozić w bagażu rejestrowanym?

Przed Tobą lot Genewa - Heraklion i myślisz o tym, w jaki sposób się spakować? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć o wiele więcej niż do bagażu podręcznego, jednak nadal obowiązują pewne obostrzenia. Przede wszystkim bagaż rejestrowany nie może zawierać substancji, które mogą wywołać zagrożenie dla innych podróżnych - środków wybuchowych, substancji chemicznych, urządzeń wybuchowych lub ich imitacji, latarek gazowych.

Ile kosztuje bagaż nadawany?

Wszystko zależy od przewoźnika - osoby podróżujące tanimi liniami zazwyczaj muszą za niego dopłacać. Kupiłeś bilety na lot Genewa - Heraklion i chcesz zabrać dużą walizkę? Zwróć uwagę na to, że obowiązują ograniczenia wagowe, których nie można przekroczyć, bo inaczej zostanie naliczona opłata za nadbagaż. W przypadku tradycyjnych operatorów lotniczych zazwyczaj koszt wlicza się w cenę biletu. Warto jednak wcześniej zweryfikować regulamin przewoźnika, żeby uniknąć nieprzyjemności.