X
Ładowanie...

Tanie loty Genewa Kos

już od 1107 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kos

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kos
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 sie (wto)
Aegean Air
Kos
05 wrz (śro)
Aegean Air
Warszawa
30 maj (śro)
Swiss
Kos
02 cze (sob)
Aegean Air
Warszawa
24 wrz (pon)
Swiss
Kos
04 paź (czw)
Swiss
Warszawa
04 lip (śro)
Swiss
Kos
07 lip (sob)
Aegean Air
Warszawa
29 sie (śro)
Swiss
Kos
04 wrz (wto)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Genewa Kos

Przewodnik po lotach Genewa Kos

W czasie lotu Genewa - Kos trzeba słuchać obsługi

Wsiadając na pokład samolotu będziemy skazani w pewnym sensie na jego załogę. Tu nie możemy o niczym samodzielnie zdecydować, a to oznacza, że powinniśmy się podporządkować informacjom, jakie będą przekazywane w naszą stronę. Dlatego też, warto pamiętać o tym, że obsługa samolotu Genewa - Kos jest dobrze wyszkolona, umie we właściwy sposób działać w nagłych wypadkach, a jeżeli będziemy słuchać ich poleceń, to nic złego nie będzie miało możliwości nam się przydarzyć.

W czasie podróży Genewa - Kos będą zajmowali się nami eksperci

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że linie lotnicze przykładają sił, aby ich personel był jak najwspanialej przyuczony. Dlatego do stewardess oraz stewardów należy zagwarantowanie nam bezpieczeństwa. Także jeśli zamówimy tanie loty Genewa - Kos, mamy prawo stać się pewni, że przed wystartowaniem przejrzą oni czy schowki bagażowe będą dobrze zamknięte, czy wszystko w porządku jest z drzwiami, czy wszyscy mają dopięte pasy. Dodatkowo w trakcie podróży Genewa - Kos także będą chodzić po pokładzie, tak aby zobaczyć czy nie ma miejsca coś niedobrego, co wymagałoby niezwłocznego zgłoszenia pierwszemu pilotowi lotu.

Zasady bezpieczeństwa w czasie przelotu Genewa - Kos

To także do załogi lotu należy, żeby przed lotem Genewa - Kos przedstawić pasażerom wiadomości w odniesieniu do zachowań w razie niespodziewanych sytuacji. Należy ich posłuchać, ponieważ idzie tutaj o nasze bezpieczeństwo i o to, żebyśmy w razie czego, potrafili działać we właściwy sposób. Również tanie loty Genewa - Koszapewniają nam gwarancję, że w samolocie znajdą się ludzie, którzy naprawdę potrafią udzielać pierwszej pomocy. W czasie startowania i lądowania dopilnują oni, aby wszystkie miseczki oraz luźne przedmioty były usunięte, tak żeby nie dochodziło do żadnego zagrożenia. A jeśli coś nas będzie niepokoić, to w każdym momencie możemy się zwrócić do załogi ze swoim kłopotem, z pewnością chętnie nam dopomogą.

Załoga będzie odpowiedzialna za nasze bezpieczeństwo. Przez to tak istotne będzie, abyśmy stosowali się do ich poleceń, abyśmy uważnie ich słuchali oraz żebyśmy się do nich odzywali z należytym szacunkiem. I nie będzie miało tu znaczenia, że zdecydowaliśmy się na tanie loty Genewa - Kos. To specjaliści w swoim fachu więc musimy potrafić to docenić.