X
Ładowanie...

Tanie loty Genewa La Coruna

już od 362 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto La Coruna

Bilety lotnicze

Dowolne miasto La Coruna
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
09 wrz (pon)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
La Coruna
15 wrz (nie)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Madryt
26 lip (pią)
Air Europa
Lot bezpośredni
La Coruna
05 sie (pon)
Air Europa
Lot bezpośredni
Porto
30 lip (wto)
Air Europa
La Coruna
13 sie (wto)
Air Europa
Porto
30 lip (wto)
Air Europa
La Coruna
14 sie (śro)
Air Europa
Porto
30 lip (wto)
Air Europa
La Coruna
15 sie (czw)
Air Europa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Genewa La Coruna

Przewodnik po lotach Genewa La Coruna

Spodziewasz się dziecka, ale chcesz polecieć samolotem? Dowiedz się, czy to możliwe i bezpieczne dla ciebie oraz dziecka

Wyjazd zawodowy, upragnione wczasy, lub jeszcze inne zdarzenia, które wymagają podróży: jest mnóstwo powodów, dla których ciężarne decydują się na rejs Genewa - La Coruna. I choć mówi się, że ciąża to nie choroba, trzeba mieć na względzie, że nie w każdej sytuacji ta forma podróżowania okazuje się dla kobiet odpowiednia. Bez znaczenia, czy wybierzemy tanie loty Genewa - La Coruna, czy zdecyduje na tradycyjnego przewoźnika, trzeba zapoznać się z wewnętrznym regulaminem, który określa, do którego miesiąca kobiety w ciąży są wpuszczane na pokład samolotu. Przed lotem Genewa - La Coruna koniecznie trzeba omówić podróż z ginekologiem.

Planujemy lot Genewa - La Coruna – w jakim czasie można bezpiecznie lecieć?

Chcemy zaplanować podróż, zarezerwować bilety na tanie loty Genewa - La Coruna oraz przyszykować walizkę podróżną, czy ciąża okaże się przeszkodą? Tutaj wiele zależy od samopoczucia przyszłej matki, a także od faktu, w którym miesiącu ciąży jest. Bez względu na samopoczucie warto udać się do lekarza prowadzącego ciążę i dopytać, czy przelot okaże się bezpieczny dla przyszłej mamy i maleństwa. Zazwyczaj pierwszy i trzeci trymestr ciąży uważa się za niewłaściwy do takich podróży. W pierwszym trymestrze duże wahania ciśnienia wpływają niekorzystnie na rozwój płodu, a w ostatnich miesiącach pojawia się zagrożenie przedwczesnym rozwiązaniem, omdleniem, a do tego wiele linii lotniczych nie wpuszcza do samolotu kobiet po 34 tyg. ciąży. Za najlepszy okres ciąży do latania uważa się ten pomiędzy 18 a 24 tygodniem, jednak to indywidualna rzecz. Jeżeli mamy taką możliwość, dostosujmy wylot i zarezerwujmy tanie loty Genewa - La Coruna akurat w tym okresie.

Przyszła mama na pokładzie w czasie lotu Genewa - La Coruna – co trzeba wiedzieć?

Kobiety, które decydują się na rejs samolotem podczas ciąży, a posiadają już widoczny brzuch, powinny pomyśleć o zdobyciu zaświadczenia lekarskiego o wieku ciąży oraz o braku przeciwwskazań do podróży. Pozwoli to ustrzec się problemów na lotnisku i sytuacji, że kobieta z dużym brzuchem nie zostanie wpuszczona na pokład samolotu. Tanie loty Genewa - La Coruna muszą odpuścić sobie ciężarne w ciąży mnogiej – jest ona uważana za ciążę wysokiego ryzyka. Warto unikać też długich rejsów, optymalny czas to sto osiemdziesiąt minut. W serwisie FRU.pl bez trudu sprawdzimy czas trwania wybranych rejsów i dobierzemy lot dla siebie .

Przyszła mama na pokładzie, w jaki sposób się przygotować?

Nie ma zasady: jedna kobieta świetnie znosi podróż, inna może poczuć dyskomfort związany z długim siedzeniem w jednej pozycji. Dobrze wiedzieć, jak ułatwić sobie podróż samolotem, aby zadbać o własny komfort. Lepiej wybierać miejsca od przejścia, by swobodnie wychodzić do łazienki czy w celu wyprostowania nóg. Spacery w czasie podróży są jak najbardziej zalecane, ponieważ pomagają radzić sobie z dolegliwościami kręgosłupa oraz poprawiają krążenie w nogach. Przed podróżą warto pomyśleć również o zakupie ubezpieczenia podróżnego: o to także możemy zadbać za pośrednictwem FRU.pl, już przy kupnie biletu.