X
Ładowanie...

Tanie loty Genewa Las Palmas

już od

30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Genewa Las Palmas

Bilety lotnicze Genewa Las Palmas

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Genewa Las Palmas

Przewodnik po lotach Genewa Las Palmas

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Lot samolotem może być wyjątkowo stresujący, zwłaszcza dla pasażerów, którzy jeszcze nie mieli okazji wzbić się w przestworza. Kupiłeś bilety na swój pierwszy lot Genewa - Gran Canaria i odczuwasz delikatny stres? Sprawdź nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w czasie lotu.

Nie spóźnij się na lot

Przed odlotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od personelu karty upoważniające do wejścia na pokład. Żeby wszystko odbyło się zgodnie z planem, trzeba stawić się do odprawy około 2 godzin przed odlotem. Jak przebiega odprawa? Pasażerowie muszą przygotować dokumenty (paszport lub dowód osobisty) i stanąć przy specjalnej bramce. W tym momencie następuje zdanie bagażu rejestrowanego, a podróżny może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowana jest m.in. walizka podręczna.

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym

Jesteś na etapie pakowania się do lotu Genewa - Gran Canaria i zastanawiasz się, jakie przedmioty nie mogą być przewożone na pokładzie? Według przepisów linii lotniczych zakazane są rzeczy niebezpieczne dla otoczenia, np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - ostrza, żyletki, strzykawki z igłą, a także artykuły sportowe - deskorolki czy rzutki. Na pokład nie wniesiesz też broni, scyzoryków, brzytw, czy śrubokrętów.

Rekompensata za overbooking

Przed Tobą podróż Genewa- Gran Canaria? Pamiętaj, że obsługa może wyprosić z pokładu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu oraz pasażerów, którzy stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa. Warto pamiętać o tzw. overbookingu, czyli sytuacji, w której przewoźnik sprzeda więcej biletów niż miejsc w samolocie. Również wówczas personel może wyprosić z pokładu niektórych pasażerów, jednak linie lotnicze mają wówczas obowiązek wypłacenia rekompensaty.