X
Ładowanie...

Tanie loty Genewa Las Palmas

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
23 sie 30 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Genewa Las Palmas

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Genewa Las Palmas

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Genewa Las Palmas

Przewodnik po lotach Genewa Las Palmas

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Lot samolotem może być wyjątkowo stresujący, zwłaszcza dla pasażerów, którzy jeszcze nie mieli okazji wzbić się w przestworza. Kupiłeś bilety na swój pierwszy lot Genewa - Gran Canaria i odczuwasz delikatny stres? Sprawdź nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w czasie lotu.

Nie spóźnij się na lot

Przed odlotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od personelu karty upoważniające do wejścia na pokład. Żeby wszystko odbyło się zgodnie z planem, trzeba stawić się do odprawy około 2 godzin przed odlotem. Jak przebiega odprawa? Pasażerowie muszą przygotować dokumenty (paszport lub dowód osobisty) i stanąć przy specjalnej bramce. W tym momencie następuje zdanie bagażu rejestrowanego, a podróżny może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowana jest m.in. walizka podręczna.

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym

Jesteś na etapie pakowania się do lotu Genewa - Gran Canaria i zastanawiasz się, jakie przedmioty nie mogą być przewożone na pokładzie? Według przepisów linii lotniczych zakazane są rzeczy niebezpieczne dla otoczenia, np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - ostrza, żyletki, strzykawki z igłą, a także artykuły sportowe - deskorolki czy rzutki. Na pokład nie wniesiesz też broni, scyzoryków, brzytw, czy śrubokrętów.

Rekompensata za overbooking

Przed Tobą podróż Genewa- Gran Canaria? Pamiętaj, że obsługa może wyprosić z pokładu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu oraz pasażerów, którzy stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa. Warto pamiętać o tzw. overbookingu, czyli sytuacji, w której przewoźnik sprzeda więcej biletów niż miejsc w samolocie. Również wówczas personel może wyprosić z pokładu niektórych pasażerów, jednak linie lotnicze mają wówczas obowiązek wypłacenia rekompensaty.