X
Ładowanie...

Tanie loty Genewa Lublana

już od 659 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Lublana

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Lublana
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
24 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
26 lip (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
03 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
03 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
29 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
01 wrz (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
29 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
04 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Genewa Lublana

Przewodnik po lotach Genewa Lublana

Co sprawdzić przed wylotem Genewa - Lublana? Krótka lista wskazówek dla podróżujących

Lecisz w podróż Genewa - Lublana, zanim wyruszysz warto sprawdzić kilka ważnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła komfortowo a nieprzewidziane sytuacje nie zepsuły pięknych wspomnień z Genewa - Lublana. Aby Ci to ułatwić opracowaliśmy ten krótki informator.

Obowiązkowe dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Podstawowym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza teren naszego kraju, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje dane. Niezbędny jest również bilet lotniczy. Dlatego przed lotem poleca się odpowiednio wcześniej sprawdzić do kiedy ważne są dokumenty, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki w trakcie odprawy oraz czy informacje na bilecie są tożsame z dokumentem, którego użyłeś do rezerwacji lotu. W zależności od wybranej trasy Genewa - Lublana upewnij się, czy nie musisz posiadać innych dokumentów obligatoryjnych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po kraju docelowym. Najczęściej mowa tu, o takich dokumentach jak wiza wjazdowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom zakaźnym, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych formalności za każdym razem leży w gestii podróżującego. Zasady wjazdu do poszczególnych państw znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz lecieć z niemowlakiem dla niego również musisz posiadać obowiązkowe dokumenty, w tym zgoda drugiego opiekuna, w przypadku podróży w pojedynkę. Zanim udasz się na lotnisko przeczytaj, o której godzinie linie lotnicze zaplanował odprawę biletowo-bagażową. W przypadku odprawy tradycyjnej po uzyskaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego koniecznie sprawdź czy dane, które są na nich wpisane zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba sprawdzić poprawność imienia i nazwiska, kod lotu, kierunek podróży, a w przypadku bagażu rejestrowanego czy na kwicie bagażowym również wszystko się zgadza. Jeśli wybrałeś odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, prawidłowo zadrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot z przesiadką do Genewa - Lublana- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiej opcji?

W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twoje lotnisko przesiadkowe. Miej na uwadze fakt , że wyjście z lotniska w czasie przesiadki nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale ograniczają czas pobytu na lotnisku do maksymalnie 24 godzin i posiadania biletu z nazwą portu docelowego. Dlatego przed lotem warto szczegółowo zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze weryfikuj, czy dane z karty pokładowej zgadzają się z tym, co jest wyświetlane na tablicy informacyjnej na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć niemiłej niespodzianki.

Co jeszcze sprawdzić przed wylotem Genewa - Lublana?

Oczywiście poza niezbędnymi formalnościami warto zapoznać się z regulaminem przewoźnika, z usług którego korzystamy, dotyczącym transportu bagażu, jak postepować w sytuacji,gdy Twoja walizka zaginie lub ulegnie uszkodzeniu z winy linii lotniczych lub co zrobić w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Dodatkowo zanim zaczniesz pakować walizkę sprawdź jakie ograniczenia wagowo-wymiarowe narzucił przewoźnik w odniesieniu do bagażu kabinowego, jak również dla bagażu głównego oraz czego absolutnie nie możesz zabrać ze sobą. Jeśli na stronie linii lotniczych nie znajdziesz odpowiedniej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już sprawdzisz wszystkie najistotniejsze informacje pozostaje tylko zatopić się w lekturze przewodnika, co warto zwiedzić, gdzie warto zjeść i jakiej pogody spodziewać się na czas pobytu.

Zobacz jacy przewoźnicy kursują na trasie Genewa - Lublana: