gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Genewa Manises

już od 370 zł
25 lip 01 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Manises

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Manises
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Manises
23 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
14 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Manises
18 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
16 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Manises
18 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
31 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Manises
07 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
31 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Manises
11 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Genewa Manises

Przewodnik po lotach Genewa Manises

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym- poradnik dla turystów

Jeśli planujesz w podróż Genewa - Walencja samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą do samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem ataków terrorystycznych przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić ograniczenia w przewozie rzeczy, które związane są z bezpieczeństwem podróżujących i obowiązują na wszystkich lotniskach świata. Dlatego zanim spakujesz torbę na lot Genewa - Walencja poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Wykaz artykułów zabronionych, czyli czego nie wniesiesz na pokład samolotu

Regulaminy wszystkich przewoźników w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju artykuły są absolutnie zakazane. Głównie należą do nich narzędzia, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń spiczasta, broń kulkowa, a nawet śrut. Ponadto zakazuje się przewozu imitacji broni, a także śrubokrętów. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile przewoźnik nie zabrania jej transportu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u przewoźnika przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Wymogi jakie taka sztuka broni musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są niektóre przybory kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o golarkach, nożach, a także nożykach chirurgicznych. Niedozwolone jest także wnoszenie do samolotu substancji wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak petardy, dynamit, płyny łatwopalne. Przed Tobą podróż lotem Genewa -Walencja i planujesz przewieźć coś nie wymienionego w regulaminie, polecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków przewozu, kosztu lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki na lotnisku w dniu wylotu. Do samolotu nie można też wnosić określonych substancji toksycznych, takich jak trucizny czy substancje żrące. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu kabinowym masz prawo jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów spakowanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Odstępstwa w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby podróżujące samolotem muszą mieć przy sobie środki medyczne lub inne akcesoria medyczne? Z reguły linie lotnicze nie zabraniają ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu głównym. Wyjątek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są niezbędne turyście w czasie lotu. Należą do nich między innymi środki wydawane z przepisu lekarza, środki ogólnodostępne - płyny i żele, krople do oczu, spray do gardła, płyn do soczewek, jak również inhalator.

Zobacz linie lotnicze kursujące na trasie Genewa - Walencja