X
Ładowanie...

Tanie loty Genewa Saloniki

już od 219 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Saloniki

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Saloniki
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
27 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
28 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
01 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
19 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
02 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
19 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
03 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
19 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
05 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
19 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Genewa Saloniki

Przewodnik po lotach Genewa Saloniki

Co zaproponują nam tanie linie lotnicze na trasę Genewa - Saloniki?

Jeżeli planujemy zarezerwować sobie przelot Genewa - Saloniki, to powinniśmy wiedzieć, że mamy tu dwie opcje. Mamy możliwość skorzystać z propozycji, którą prezentują regularne linie lotnicze i z tych które są nam proponowane przez tanich przewoźników. Czym różnią się te dwie możliwości? Głównie kwotą, ponieważ w tym tańszym przypadku posiadamy szansę zamówić rzeczywiście tanie loty Genewa - Saloniki. Trzeba jednak mieć świadomość, co konkretnie oferują nam te tanie linie lotnicze.

Kwota za lot Genewa - Saloniki to nie jedyne

Przede wszystkim zgadzając się skorzystać z propozycji tanich linii lotniczych. Mamy prawo być pewni, że zaoferowana będzie nam tutaj naprawdę najkorzystniejsza cena za wyszukany przez nas lot. Jednak decydując się na takie rozwiązanie, przeważnie musimy wiedzieć, że opłacie dodatkowej będą podlegały te kolejne usługi. Jeżeli zdecydujemy się na te tanie loty Genewa - Saloniki, to będziemy musieli dopłacić za walizkę rejestrowaną, za szansę zarezerwowania konkretnego fotela w czasie lotu Genewa - Saloniki, a także za dania podawane podczas lotu. Lecz, jeśli jesteśmy w stanie to przyjąć, to mamy możliwość podróżować w naprawdę korzystnej kwocie.

Czasami tych połączeń Genewa - Saloniki nie ma w regularnych liniach

Na FRU.pl mamy szansę korzystania z oferty tych tanich linii lotniczych. Co więcej, abyśmy mogli jeszcze dodatkowo zaoszczędzić, pomogą nam oni zarezerwować przelot, w którym skorzystamy z ofert przeróżnych przewoźników. To pozwoli nam pokonać trasę, której nie znajdziemy kupując bilet z regularnych linii. Te tanie loty Genewa - Saloniki mają szansę nam również zaproponować krótką drogę , ale decydując się na opcję z przesiadkami, może się okazać, że będziemy mogli więcej zwiedzić. Z roku na rok jest więcej osób, które decydują się korzystać z takiej oferty, ponieważ mają świadomość, że oferta zaprezentowana przez tanie linie lotnicze będzie naprawdę interesująca.

Jeżeli możemy skorzystać z tego, co proponują nam tanie loty Genewa - Saloniki i przy okazji oszczędzić trochę gotówki, to z pewnością warto z tego korzystać. Ma możliwość się wtedy okazać, że będziemy mogli dopasować pod siebie taką trasę przelotu, jaka pozwoli nam obejrzeć w czasie przesiadki jakieś inne miasto, które od dawna nas interesowało.