gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Genewa Teneryfa

już od 172 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Teneryfa

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Teneryfa
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
23 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
04 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
25 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
04 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
27 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
07 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
26 lis (pon)
Ryanair
Berlin
23 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
28 lis (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Genewa Teneryfa

Przewodnik po lotach Genewa Teneryfa

Zniszczenie lub opóźnienie bagażu rejestrowanego w samolocie

Zdecydowanie to jest wielka obawa wszystkich turystów – co może się stać, jeżeli ich bagaż będzie uszkodzony lub po prostu zostanie zgubiony? Bez nerwów, linie lotnicze są na to przygotowane. Sprawdź, jak się zachować, gdy twoja walizka po prostu nie przyjedzie do ciebie na karuzeli.

Zniszczenie bagażu

W tanich lotach Genewa - Teneryfa z reguły bierze się tylko bagaż podręczny, więc możesz go sprawdzać. Jeśli samemu uszkodzisz bagaż, nie masz prawa, by dochodzić się odszkodowania. W wypadku bagażu rejestrowanego, uszkodzonego w luku bagażowym sprawa wygląda nieco iaczej.

Jeżeli stwierdzisz zniszenie bagażu, należy zgłosić to na lotnisku lub w będącym najbliżej punkcie obsługi klienta linii lotniczych, którymi leciałeś. I tanie loty Genewa - Teneryfa, i regularne linie są zobowiązane do zwrotu środków za zniszczenia. Maksymalne odszkodowanie wynosi 1100 Euro. Jednakże oddawana kwota jest znacznie niższa, jeżeli bagaż był nieprawidłowo zapakowany.

A gdy bagaż się opóźni w tanich lotach Genewa - Teneryfa

Zagubienie przez linie lotnicze bagażu rejestrowanego jest rzadkim przypadkiem, niemniej – czasami się zdarza. W takiej sytuacji także możesz liczyć na odszkodowanie. Co więcej, zostaną ci zwrócone koszty, które trzeba ponieść przy kupowaniu nowych rzeczy, podczas czekania na przybycie twojego bagażu. Aby złożyć wniosek masz 21 dni.

Czasem może zdarzyć się również, że bagaż będzie zaginiony i niestety możesz utracić wszystkie swoje rzeczy. Takie zdarzenia zdarzają się rzadko, jednak w związku z tym trzeba dokupić kolejne ubezpieczenie. Polisę ubezpieczeniową tego rodzaju należy wykupić wiele przed podróżą, na przykład podczas płacenia za bilety. Osłona bagażu jest typową częścią umowy ubezpieczenia. Oczywiście obowiązuje zarówno w tanich lotach Genewa - Teneryfa, jak i standardowych liniach lotniczych.

Przewoźnicy

Koniecznie zobacz, jakie linie lotnicze kursują na trasie Genewa - Teneryfa