X
Ładowanie...

Tanie loty Genewa Tirana

już od 444 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tirana

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tirana
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Amsterdam
03 maj (pią)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Tirana
08 maj (śro)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Amsterdam
21 cze (pią)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Tirana
26 cze (śro)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Budapeszt
12 wrz (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Tirana
26 wrz (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Amsterdam
17 cze (pon)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Tirana
26 cze (śro)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Warszawa
01 lis (pią)
Aegean Air
Tirana
04 lis (pon)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Genewa Tirana

Przewodnik po lotach Genewa Tirana

Co z telefonem w czasie latania Genewa - Tirana?

Niewątpliwie niejednokrotnie obserwując na filmach lot samolotem, widzieliśmy informację o potrzebie wyłączenia telefonów komórkowych. Równocześnie wiemy, że na pokład samolotu Genewa - Tirana możemy wnieść urządzenia elektryczne oraz elektroniczne. Jak to w takim razie funkcjonuje i czy rzeczywiście, przewoźnik zezwoli nam korzystać z takich sprzętów w czasie lotu?

Należy je okazać w czasie kontroli na lot Genewa - Tirana

Do samolotu mamy prawo wziąć niektóre urządzenia, jednak za każdym razem powinniśmy je pokazać w czasie kontroli bezpieczeństwa. Wtedy trzeba je wyjąć z bagażu i wsadzić do specjalnego pudełka. Warto powiedzieć, że tanie loty Genewa - Tirana zezwalają nam na wniesienie na pokład samolotu np. suszarki, ale używanie z niej będzie bezwzględnie zakazane. A jak to wygląda z laptopem, czytnikiem czy tabletem? Czy je także mamy prawo zabrać na lot Genewa - Tirana, ale nie będziemy mogli z nich korzystać?

W którym momencie można włączyć sprzęty elektroniczne podczas przelotu Genewa - Tirana?

Nawet jeżeli zgodziliśmy się na wybranie najkrótszej możliwości przelotu, może się okazać, że będziemy się nudzili oraz będziemy szukali atrakcji. Dlatego mamy prawo skorzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków albo odtwarzacza MP3, ale w konkretnym czasie. Podczas lądowania i startowania, wszystkie linie, także te proponujące tanie loty Genewa - Tirana, wymagają całkowitego wyłączenia tych sprzętów, aby nie zakłócały działania systemów pokładowych. Dopiero po wyświetleniu się informacji o pozwoleniu na odpięcie pasów, mamy możliwość rozpocząć korzystanie z urządzeń elektronicznych. Istotne będzie jednak, aby przez cały czas Genewa - Tirana, okazały się być one ustawione w trybie „samolot/offline”. Mimo wszystko nie będziemy mogli korzystać z telefonów komórkowych, które na moment przelotu Genewa - Tirana powinny okazać się być odłączone.

Myślmy o pozostałych pasażerach

Jeśli pragniemy korzystać z oferty jaką proponują nam tanie loty Genewa - Tirana i załączyć sprzęty elektroniczne, to mamy pozwolenie. Ale pamiętajmy, że na pokładzie nie jesteśmy sami. Używajmy słuchawek, żeby nie być uciążliwym dla pozostałych podróżników. A podczas danego przelotu Genewa - Tirana słuchajmy poleceń załogi.

Koniecznie sprawdźmy jakie będą zasady korzystania z przeróżnych sprzętów podczas lotu Genewa - Tirana. Sprawdźmy, kiedy mamy prawo je włączyć, a kiedy powinny być wyłączone oraz w jaki sposób mamy możliwość je zabrać do samolotu. Jedynie wówczas, możemy posiadać pewność, że nasz przelot jest bezpieczny.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Schwyz Kortrijk

Tanie loty Saloniki Ohrid

Tanie loty Castellón De La Plana Zurs

Tanie loty Breiddalsvik Kalymnos Island

Tanie loty Stykkisholmur Wengen

Tanie loty Shannon Bacau

Tanie loty Torsby Leksand

Tanie loty Puerto Del Rosario Galway

Tanie loty Wideroe wylot z: Stavanger

Tanie loty Rzym Santa Cruz

Tanie loty Air New Zealand wylot z: Queenstown