X
Ładowanie...

Tanie loty Genewa Vancouver

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Genewa Vancouver

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Genewa Vancouver

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Genewa Vancouver

Przewodnik po lotach Genewa Vancouver

Bagaż dla dziecka-wskazówki dla lecących na trasie Genewa - Vancouver

To czy maluch może mieć swój bagaż kabinowy określa organizator lotu, z którym lecisz do Genewa - Vancouver. Głównie zależy to od wieku malucha oraz przewoźników, z których korzystasz. Jeśli  podróżujesz z dzieckiem w wieku poniżej dwóch lat większość przewoźników podwyższa przysługujący limit maksymalnej wagi bagażu kabinowego rodzica w zamian za brak możliwości nadania dodatkowego bagażu głównego przypisanego na dane dziecka. Gdy maluch ukończy drugi rok życia przysługuje mu zarówno bagaż podręczny jak i bagaż główny a warunki jego przewozu są takie same, jak dla dorosłego pasażera na danej trasie do Genewa - Vancouver. Nieliczni przewoźnicy akcesoria niemowlęce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż opiekuna. Bez dodatkowych kosztów do samolotu możesz zabrać wózek z opcją złożenia, który nie jest dodany do bagażu kabinowego. Wózka nie oddawaj podczas odprawy bagaży  tylko oddaj obsłudze zaraz przed wejściem do samolotu Genewa - Vancouver. Spacerówka ułatwi poruszanie się z dzieckiem po lotnisku Genewa, jak i po lotnisku docelowym w Vancouver. Jeśli dana linia lotnicza narzuca transport niemowlaka w foteliku dziecięcym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale może odliczyć jego wymiary do bagażu podręcznego rodzica. Dodatkowe akcesoria dziecięce nie służące bezpośrednio do transportu niemowlaka trzeba odprawić jako dodatkowy bagaż odprawiany według taryfy cenowej ustalonej przez linie lotnicze. Zarówno w przypadku lotu dorosłego, jak i w przypadku lotu z niemowlakiem opiekuna obowiązują limity w przewozie żywności oraz płynów. Szczególnym przypadkiem jest pokarm dla dziecka, w tym napoje, które masz prawo wziąć do samolotu. Nie podlegają one standardowym limitom przewozu płynów i żywności, jednak muszą być zgłoszone oraz poddane kontroli w trakcie odprawy bagażowej.