gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Austrian Airlines Genewa Warszawa

już od 808 zł
22 paź 29 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Austrian Airlines

Genewa Warszawa

Bilety lotnicze Austrian Airlines Genewa Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Genewa
23 lip (wto)
Austrian Airlines
Warszawa
22 sie (czw)
Austrian Airlines
Genewa
24 lip (śro)
Austrian Airlines
Warszawa
21 sie (śro)
Austrian Airlines
Genewa
24 lip (śro)
Austrian Airlines
Warszawa
22 sie (czw)
Austrian Airlines
Genewa
25 lip (czw)
Austrian Airlines
Warszawa
21 sie (śro)
Austrian Airlines
Genewa
25 lip (czw)
Austrian Airlines
Warszawa
22 sie (czw)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Austrian Airlines Genewa Warszawa

Przewodnik po lotach Austrian Airlines Genewa Warszawa

Jak spakować bagaż podręczny podróżując na trasie Genewa - Warszawa linią Austrian Airlines?

Nie ma znaczenia czy wybieramy się w daleką czy bliską podróż. Jeśli lecimy samolotem, to interesuje nas sprawa bagażu podręcznego, czyli tego który zabieramy ze sobą na pokład. Istotne jest to, że ten bagaż powinien mieć ustalone wymiary i wagę, tak abyśmy posiadali pewność, że będziemy mieli możliwość go wnieść na pokład, da się go schować do schowka i nie będziemy musieli niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co musimy patrzeć?

Lecąc z Genewa do Warszawa musimy pamiętać, że do bagażu podręcznego powinniśmy włożyć dokumenty, pieniądze oraz wszystkie wartościowe rzeczy, także wtedy, gdy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto zabrać torbę, w którą da się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Genewa - Warszawa linią Austrian Airlines dają nam możliwość wzięcia na pokład jedynie pojedynczej torby, dlatego warto decydować się na te niezbędne rzeczy/ W przypadku latania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się niewielkim kosztem dokupić na miejscu. Podczas kontroli będziemy poproszeni, aby wyjąć niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki albo elektronikę, a więc warto je mieć na górze, żeby wszystko poszło szybko i sprawnie.

Cięższe rzeczy na sobie podczas lotu Genewa - Warszawa linią Austrian Airlines

Jeżeli zabieramy tylko bagaż podręczny, lub chcemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy ciężkie buty albo odzież wierzchnią założyć na siebie. Nawet tanie loty Genewa - Warszawa linią Austrian Airlines nie posiadają limitu co do wagi pasażerów, a więc nie będzie problemów, abyśmy mieli je na sobie, a równocześnie znacznie ograniczymy wagę naszego bagażu. Do transportowanych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, lecz także kosmetyki, a łączny limit na nie wynosi 1 litr.

Każda linia ma własną politykę bagażową

Organizując podróż samolotem, musimy wiedzieć, że każda linia ma swoją politykę bagażową. Dlatego warto zobaczyć, kto lata na interesującej nas trasie

Zazwyczaj bagaż podręczny powinien zmieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm i wadze 5-10 kg. Szczególnie, że linie oferujące tanie loty Genewa - Warszawa linią Austrian Airlines, mają dosyć spore kwoty za przewóz bagażu rejestrowanego.

Warto dokładnie zobaczyć, które rzeczy mają szansę się znaleźć w bagażu podręcznym oraz jakie musi mieć wymiary oraz wagę, ponieważ wówczas oszczędzimy mnóstwo nerwów podczas lotu.