gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Genua Poznań

już od 87 zł
21 gru 28 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Włochy Poznań

Bilety lotnicze Włochy Poznań

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Mediolan
12 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
26 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
12 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
29 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
15 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
26 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
15 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
29 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
15 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
18 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Genua Poznań

Przewodnik po lotach Lufthansa Genua Poznań

Nie obawiajmy się przesiadania w czasie latania Genua - Poznań

Chcąc polecieć na urlop, przeważnie patrzymy za połączeniami bezpośrednimi. Wtedy nie będziemy musieli się przesiadać, mamy znaczniejszą gwarancję, że nasz bagaż wraz z nami, dotrze do miejsca końcowego. Ale, warto także zapanować nad strachem i sprawdzić, jak wyglądają loty z przesiadkami. Może się okazać, że strach posiada wielkie oczy, a znając kilka głównych wytycznych, przestaniemy się bać. Zwłaszcza, że decydują się na latanie z przesiadkami, możemy uzyskać tanie loty Genua - Poznań, a w dodatku może pojawić się sposobność na obejrzenie kolejnego miasta.

Kiedy proponowane okazują się być przesiadki?

Trzeba wiedzieć, że przesiadki będą nam zaoferowane, kiedy trasa pomiędzy miejscem wylotowym a docelowym jest rzeczywiście duża. Lub gdy będziemy lecieć do rzadziej uczęszczanych miejsc. Być może, że wykupując lot z przesiadkami, nie będziemy mogli mieć nadziei na najkrótszy lot, ale za to mamy szansę zyskać coś odmiennego. Zamiast siedzieć przez parę godzin w samolocie, będziemy mieli okazję robienia zakupów w sklepie wolnocłowym, spożycia czegoś pysznego w restauracji na lotnisku, a także czasem wyjścia z lotniska oraz zwiedzenia miasta. Dzięki skorzystaniu z przesiadek mamy możliwość mieć zaoferowane tanie loty Genua - Poznań, dlatego trzeba na spokojnie przemyśleć daną ofertę.

O czym powinniśmy pamiętać latając Genua - Poznań

Jeśli mamy zamówiony przelot z przesiadkami, to trzeba zobaczyć, czy nie potrzebujemy wizy. Czasami kraje chociażby USA oczekują wizy tranzytowej, jeśli mamy na ich lotnisku mieć przesiadkę. Warto również sprawdzić jak przemieszczać się po lotnisku, na którym musimy się przesiadać. Tutaj sporo porad znajdziemy na portalu takiego lotniska. W większości przypadków bagaż jest przenoszony z samolotu do samolotu bez udziału pasażera, przez to trzeba się dowiedzieć czy będzie dobrze oklejony.

Możliwe, że są nam zaproponowane tanie loty Genua - Poznań, w czasie których będzie przesiadka. Warto poczytać o tym, zobaczyć jacy przewoźnicy będą w tym uczestniczyć, a także jaka będzie najkorzystniejsza kwota biletu. Jeśli będziemy odpowiednio przyszykowani, to dane przesiadki nie będą dla nas niczym złym.