X
Ładowanie...

Tanie loty Genua Praga

03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Włochy Praga

Bilety lotnicze Włochy Praga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Genua Praga

Przewodnik po lotach Genua Praga

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każda osoba udająca się na urlop dobrze wie, że przygotowanie się do lotu może nastręczyć sporo trudności - trzeba w końcu dokonać selekcji odzieży, zmieścić je w bagażu, a także przewidzieć różne zdarzenia, które mogą zaistnieć w czasie wyjazdu Genua -Praga. Bardzo istotną kwestią jest także dobór walizki, w której przewieziemy wszystkie rzeczy. Co okaże się bardziej funkcjonalne - torba czy walizka? Oto praktyczne wskazówki dla pasażerów.

Wykonana z tworzywa walizka czy materiałowa torba

Właśnie przygotowujesz się do wyjazdu i zastanawiasz się, czy wybrać sztywną walizkę, czy miękką torbę podróżną? Swoje mocne i słabe strony mają zarówno walizki, jak i torby podróżne. Walizka posiadająca kółka jest bardzo mobilna i pozwala na szybkie przewożenie bagażu, np. po hali odlotów. Nie trzeba więc męczyć się z przenoszeniem ciężkich tobołków. Walizka wykonana ze sztywnego dobrze zabezpiecza zawartość bagażu przez urazami mechanicznymi, ale waży około 2 kg, co może rodzić problemy przy odprawie.

Wady i zalety torby

Z kolei torba jest zrobiona z miękkiego tworzywa, co pozwala na wzięcie ze sobą więcej rzeczy bez ryzyka przekroczenia limitu wagowego. Do minusów można zaliczyć ryzyko uszkodzenia przewożonych rzeczy - torba nie jest tak stabilna jak plastikowa walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Planujesz lot Genua -Praga? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, nie zapomnij o kilku ważnych zasadach dotyczących transportu rzeczy. Na pokładzie samolotu nie można przewozić rzeczy niebezpiecznych dla otoczenia, np. noży, scyzoryków, żyletek, czy narzędzi. Warto zatem sprawdzić walizkę i upewnić się, że przewozimy rzeczy które nie wywołają zagrożenia, a lot na pewno odbędzie się bez problemów.