X
Ładowanie...

Tanie loty Genua Wiedeń

już od 228 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wiedeń

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wiedeń
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
06 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wiedeń
10 cze (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
11 cze (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
14 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
11 cze (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
19 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
11 cze (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
20 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
12 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
14 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Genua Wiedeń

Przewodnik po lotach Genua Wiedeń

Najlepsze polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Genua - Wiedeń

Kupując wakacje w biurze podróży od razu wykupuje się ubezpieczenie. Jednakże, jeśli organizujesz urlop osobiście, będziesz potrzebować turystycznej polisy. Nawet jeśli skupiasz się na tanich lotach Genua - Wiedeń, nie wahaj się zapłacić kilka złotych za polisę. Podpowiadamy, które ubezpieczenie jest najkorzystniejsze w czasie wyjazdu i dlaczego często okazuje się naprawdę istotne.

Podstawowe ubezpieczenie turystyczne

Oczywiście najbardziej konieczne jest standardowe ubezpieczenie turystyczne. Nie ważne, czy rezerwujesz tanie loty Genua - Wiedeń, czy korzystasz z usług regularnych przewoźników, zawsze ci się przyda. Najmniejsze ubezpieczenie podróżne wlicza i rejs samolotem, i pobyt w miejscu.

Polisa zazwyczaj dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków. Może także uchronić cię przed utratą walizki – jednak biorąc ze sobą drogie pamiątki, warto dodatkowo objąć je polisą. A także zapewnia ci powrót do kraju w momencie problemów zdrowotnych i wypłaci ci środki za pobyt w szpitalu poza granicami, lub w razie, jeśli staniesz się ofiarą kradzieży.

Dodatkowe ubezpieczenia dla podróżnych

Możesz także skorzystać z fakultatywnych polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla podróżnych. Znajdują się w ofercie większości towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko dodatkowo zabezpieczyć drogi bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego zgubienia – kiedy zgubi się i będziesz musiał szukać go, masz gwarantowane odzyskanie pieniędzy.

Niektóre z przedsiębiorstw ubezpieczeniowych mają w ofercie także polisy od opóźnienia lotu. Są niezwykle intratne, jeżeli spieszysz się na przesiadkę i spóźnienie będzie dla ciebie oznaczać stratę na biletach i przymus wynajęcia pokoju w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie zdarza się sporadycznie, a korzystając z ubezpieczenia, masz możliwość wypłacenia dodatkowo wydanych środków. Nie bój się, że przez ubezpieczenie twoje tanie loty Genua - Wiedeń zaskakująco podrożeją – zazwyczaj jest to nieduża suma.