gs
X
Ładowanie...

Tanie loty George Bush Intl Kraków

już od 1692 zł
26 lip 02 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

USA Kraków

Bilety lotnicze USA Kraków

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nowy Jork
02 paź (wto)
Norwegian
Kraków
09 paź (wto)
Ryanair
Nowy Jork
30 wrz (nie)
Norwegian
Kraków
11 paź (czw)
Ryanair
Nowy Jork
02 paź (wto)
Norwegian
Kraków
11 paź (czw)
Ryanair
Nowy Jork
30 wrz (nie)
Norwegian
Kraków
10 paź (śro)
Ryanair
Nowy Jork
30 wrz (nie)
Norwegian
Kraków
07 paź (nie)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje George Bush Intl Kraków

Przewodnik po lotach George Bush Intl Kraków

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Houston (George Bush Intercontinental) - Kraków

Wyruszasz w podróż do Houston (George Bush Intercontinental) - Kraków i marzysz o wzięciu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak polecisz zapoznaj się z zasadami przewozu bagażu sportowego u danego przewoźnika oraz czy organizator lotu narzuca wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Znaczna część przewoźników daje możliwość na transport sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim zgłoszeniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to przede wszystkim z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji lotu do Houston (George Bush Intercontinental) - Kraków przewoźnik ma prawo zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do przewozu.

Zasady przewozu akcesoriów sportowych- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt sportowy dotarł razem z Tobą do Houston (George Bush Intercontinental) - Kraków musisz obowiązkowo zadeklarować go u przewoźnika oraz otrzymać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do wymogów narzuconych przez organizatora lotu na trasie do Houston (George Bush Intercontinental) - Kraków, czyli musi mieć konkretną wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie sprzętu sportowego kodem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa bagażu sportowego odbywa się głównie w miejscu przeznaczonym do takiej czynności, o godzinie wskazanej przez przewoźnika.

W co zapakować sprzęt sportowy?

Wszystko jest zależne od tego ile możesz przeznaczyć funduszy na opakowanie sprzętu. W sklepach sportowych dostępne są dedykowane torby, które w pełni zabezpieczają akcesoria oraz są zrobione w odpowiednim rozmiarze. Warto mieć jednak na uwadze, że takie walizki oraz torby znacząco wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest zapakowanie akcesoriów sportowych do tekturowego pudła. Wadą tego typu opakowania, jest brak odporności na uszkodzenia, co nie daje gwarancji na maksymalnie bezpieczny transport. Jeżeli zdecydujesz się na ten typ opakowania, a sprzęt sportowy ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby dotarły razem z Tobą do Kraków bez szwanku.