X
Ładowanie...

Tanie loty Girona-Barcelona Arpt Malaga

już od 685 zł
24 lip 31 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Malaga

Bilety lotnicze Hiszpania Malaga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Alicante
23 lip (pon)
Air Europa
Malaga
30 lip (pon)
Air Europa
Alicante
24 lip (wto)
Vueling Airlines
Malaga
29 lip (nie)
Ryanair
Alicante
24 lip (wto)
Vueling Airlines
Malaga
31 lip (wto)
Vueling Airlines
Alicante
21 lip (sob)
Vueling Airlines
Malaga
30 lip (pon)
Vueling Airlines
Alicante
21 lip (sob)
Vueling Airlines
Malaga
31 lip (wto)
Vueling Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Girona-Barcelona Arpt Malaga

Przewodnik po lotach Girona-Barcelona Arpt Malaga

Przewożenie lekarstw w bagażu podręcznym w tanich lotach Girona - Malaga

O ile sprawa przewozu żywności i płynów na pokładzie samolotu jest wszystkim świetnie znana, o tyle przewożenie lekarstw może wywoływać wątpliwości i kontrowersje. Dowiedz się, które leki możesz zabrać ze sobą na pokład i poznaj reguły linii lotniczych co do tego.

Przewożenie leków w bagażu podręcznym

Przepisy mówią, że pasażerowie mają możliwość zabrać ze sobą medykamety w bagażu podręcznym. To wspaniała wiadomość dla osób korzystających z tanich lotów Girona - Malaga, ze względu na to najczęściej mają oni tylko tego rodzaju bagaż. Powinno się wszystkie lekarstwa włożyć do specjalnej torby, dzięki temu będzie można je łatwiej odprawić.

Możesz przewozić właściwie lekarstwa każdego rodzaju. W bagażu podręcznym mogą znaleźć się leki ogólnodostępne, wydawane bez recepty (pastylki na ból gardła, sprayw na katar czy kremy). Możesz również zabierać specyfiki do oczu i środki odkażające i można zabrać więcej niż sto mililitrów. W bagażu podręcznym masz możliwość spakować też lekarstwa wydawane na receptę przez specjalistę. Jednak to podlega kolejnym zasadom.

Przewożenie lekarstw na receptę

Medykamenty wydawane na receptę również można przetransportować w bagażu podręcznym. Nieistotne, czy wybierasz się tanimi lotami Girona - Malaga, czy wybierasz standardowe linie lotnicze – w obu opcjach możesz zabrać ze sobą lekarstwa na pokład. Należy tylko powiedzieć podczas odprawy, że masz je ze sobą.

Leki przepisywane na receptę od czasu do czasu jednakże nie przechodzą kontroli bagażowej. To się zdarza, ponieważ w innych krajach są inne reguły dotyczące wydawania i przepisywania. Dlatego też kontroler może poprosić cię o potwierdzenie autentyczności lekarstw, co oznacza, że zwyczajnie będziesz musiał przedstawić sprawdzoną dokumentację. Zazwyczaj wystarczy krótkie zaświadczenie od lekarza.

Przewoźnicy

Obowiązkowo zobacz, którzy przewoźnicy latają na trasie Girona - Malaga