X
Ładowanie...

Tanie loty Girona Walencja

już od 260 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Walencja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Walencja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
12 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
02 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
12 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
04 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
29 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
06 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
29 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
05 wrz (śro)
Ryanair
Walencja
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Girona Walencja

Przewodnik po lotach Girona Walencja

Jet lag- to warto wiedzieć! Wskazówki dla podróżnych na trasie Girona - Walencja

Czym jest jet lag? Najprościej mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się w trakcie lotu Girona - Walencja w kierunku równoleżnikowym spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Uciążliwość zespołu jet lag zależna jest od ilości przekraczanych stref czasowych oraz kierunku lotu. Jet lag jest mocniej odczuwalny podczas lotu na wschód, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi łatwiej przestawić się na dłuższy dzień, jak to ma miejsce w trakcie lotu na zachód. Objawami zespołu jet lag mogą być: zaburzenia snu, dezorientacja, migrena, zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Aby złagodzić objawy jet lag na kilkanaście dni przed wylotem Girona - Walencja zaleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować pójść spać później niż zwykle, jeśli będziesz podróżować na zachód oraz spróbuj zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować na wschód.

Jet lag na trasie Girona - Walencja - porady, jak sobie z nim radzić dla turystów podróżujących na zachód

Jeśli Twój lot kieruje Cię na zachodnią część kuli ziemskiej ważne jest abyś nie zasnął. Aby tego uniknąć przejdź się po samolocie jeśli nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Pij znaczne ilości wody, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem bogate w białko, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po przylocie postaraj się poczekać do wieczora aby iść spać, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Girona - Walencja - porady jak złagodzić objawy dla pasażerów podróżujących na wschód

Jeśli podróżujesz samolotem na wschód od swojego Girona postaraj się zasnąć. W razie bezsenności poproś obsługę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz wysokokaloryczny posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść zmianę strefy czasowej postaraj się wprowadzić w sen w sposób naturalny, a więc zaleca się unikać środków wspomagających zasypianie oraz alkoholu, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w miejscu docelowym, zrób to najlepiej od razu, gdy wejdziesz na pokład samolotu. To ułatwi Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, do jakich będziesz musiał się dostosować. W pierwszych dniach po przylocie unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Jeśli bierzesz leki w ściśle określonych godzinach, przed wylotem Girona - Walencja zaleca się zasięgnąć porady swojego lekarza.