X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Glasgow Łódź

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Glasgow Łódź

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze KLM Glasgow Łódź

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje KLM Glasgow Łódź

Przewodnik po lotach KLM Glasgow Łódź

Wypożyczenie samochodu w podróży

Przed Tobą wycieczka Glasgow - Łódź linią KLM i chcesz samodzielnie zwiedzać zabytki, zatrzymywać się w wybranych miejscach i cieszyć maksymalną swobodą? Rozważ wypożyczenie samochodu! Jak wygląda ostateczny koszt usługi? Czy Jakie ograniczenia przewidziały firmy zajmujące się wynajmem aut? Przedstawiamy praktyczny przewodnik dla turystów!

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu

Wypożyczenie auta podczas wycieczki do Hiszpanii, Norwegii czy Austrii niesamowite możliwości. Jeżeli jesteś jednym z podróżnych, którzy wolą samodzielnie eksplorować nieznane tereny, to przy rezerwacji lotu Glasgow - Łódź linią KLM koniecznie pomyśl o wynajęciu auta. Wcześniej należy oczywiście sprawdzić, czy Twoje prawo jazdy jest honorowane w kraju, do którego wyjeżdżasz. W większości przypadków na obszarze Unii Europejskiej możemy używać polskiego dokumentu, a w bardziej odległych krajach wymagany jest dokument międzynarodowy, który można uzyskać bez konieczności zdawania dodatkowych egzaminów.

paliwo, polisa ubezpieczeniowa i kaucja

Z możliwością używania auta wiążą się różne opłaty - m.in. cena wypożyczenia, paliwo, polisa ubezpieczeniowa oraz opłata zabezpieczająca. Koszt usługi jest oczywiście uzależniony od modelu samochodu, jego rocznika, a także klasy pojazdu. Podróżni zazwyczaj mają do dyspozycji auto z pełnym bakiem, który przed zwrotem należy uzupełnić - w przeciwnym wypadku może zostać naliczona opłata dodatkowa. Wiele podmiotów obliguje klientów do skorzystania z ubezpieczenia, która pokrywa koszty związane z kradzieżą auta. Trzeba też pamiętać, że klienci w wieku do 25 lat mogą zapłacić więcej za wypożyczenie auta.

Ograniczenia w wynajęciu auta

Jeżeli chcesz wypożyczyć samochód, musisz liczyć się z koniecznością założenia karty kredytowej, która gwarantuje pokrycie kaucji. Pamiętaj także o tym, że w większości krajów wypożyczalni obowiązują ograniczenia związane z liczbą przejechanych kilometrów - po ich przekroczeniu może zostać naliczona dodatkowa opłata.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Nassjo Woergl

Tanie loty Örebro Lucca

Tanie loty Kemi Mediolan

Tanie loty Waedenswil Alvesta

Tanie loty Reykjavik Graasten

Tanie loty Huesca Vuokatti

Tanie loty Kopenhaga Mons

Tanie loty Zurs Galway

Tanie loty Kopasker Murcia

Tanie loty Bearskin Airlines Timmins

Tanie loty Kiszyniów Rennes