gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Glasgow Walencja

już od 809 zł
25 sie 01 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wielka Brytania Walencja

Bilety lotnicze Wielka Brytania Walencja

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
21 sie (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Walencja
23 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
22 sie (śro)
Swiss
Walencja
24 sie (pią)
Lufthansa
Londyn
22 sie (śro)
Swiss
Walencja
26 sie (nie)
Lufthansa
Londyn
22 sie (śro)
Swiss
Walencja
25 sie (sob)
Swiss
Londyn
20 sie (pon)
Swiss
Walencja
23 sie (czw)
Swiss
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Glasgow Walencja

Przewodnik po lotach Glasgow Walencja

Zniszczenie bagażu podczas lotu Glasgow - Walencja

Podróżujesz samolotem i na lotnisku okazało się, że walizka została zniszczona? Poniżej prezentujemy kilka ważnych rad , co należy zrobić, aby rozwiązać zaistniałą trudną sytuację.

Prawa i obowiązki organizatora lotu w kwestii zadbania o torby pasażerów- to warto wiedzieć!

Najistotniejsze kwestie związane z bagażem określa konwencja montrealska i rozporządzenie PE 889/2002. Wskazane wyżej dokumenty mówią o tym, że przewoźnik bierze odpowiedzialność za uszkodzenia torby  tylko pod warunkiem, że zniszczenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie załadunku przez załogę oraz, że turysta ma prawo do ubiegania się o rekompensatę za swoją stratę.W przypadku gdy walizka lub torba jest rejestrowana przewoźnik jest odpowiedzialny nawet jeśli nie jest winny szkody.Gdy walizka lub torba nie jest rejestrowana pasażer musi dowieść, że doszło do szkody z winy organizatora lotu.

Zniszczenie walizki w trakcie lotu do Glasgow - Walencja- wskazówki dla turysty

Zanim udasz się w wymarzoną podróż do Glasgow - Walencja warto zapoznać się z regulaminem zgłaszania roszczeń do danego przewoźnika, ponieważ regulują dokładnie sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został uszkodzony podczas transportu, zgłoś to zdarzenie bezzwłocznie po przylocie na lotnisko docelowe w biurze przewoźnika lub u agenta linii. Przy pomocy obsługi, na lotnisku powinno się uzupełnić  formularz PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności mienia, w którym określamy przybliżoną datę zakupu zniszczonych części bagażu, ich cenę oraz kwotę rekompensaty. Zgłoszenie reklamacyjne możesz także przesłać do 7 dni od zdarzenia ale trzeba pamiętać, że liczy się data stempla pocztowego. Warto też zrobić zdjęcie zniszczonego mienia w celu uwiarygodnienia szkody. Najlepszym sposobem na uchronienie się przed stratami wynikającymi  z uszkodzenia bagażu przez linie lotnicze jest wykupienie konkretnej polisy ubezpieczeniowej przed podróżą.