X
Ładowanie...

Tanie loty Gorna Oriahovitsa Albacete

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gorna Oriahovitsa Albacete

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gorna Oriahovitsa Albacete

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Gorna Oriahovitsa Albacete

Przewodnik po lotach Gorna Oriahovitsa Albacete

Które kosmetyki można zabrać na pokład samolotu?

W bagażu rejestrowanym wszystkie rzeczy do pielęgnacji możesz przetransportować niemalże bez żadnych ograniczeń. Jednak już w podręcznym może być to trudniejsze. Mnóstwo osób mieszcząc się w bagażu podręcznego, zastanawia się, jakie rodzaje kosmetyków można wziąć ze sobą, a co jest zabronione. Dowiedz się, jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu.

Które kosmetyki zabrać na pokład samolotu

Lista kosmetyków, które można spakować do samolotu jest naprawdę długa. Właściwie w podstawowym bagażu w tanich lotach Gorna Oriahovitsa - Albacete możesz umieścić niemalże wszystko. Umieścisz tam zarówno cienie do make-up, jak i mydła, żele pod prysznic, czy szampony. Możesz też zabrać aerozole, przykładowo dezodoranty.

Trudniejszy kłopot jest, gdy chcesz zabrać przybory do paznokci i maszynki do golenia. Jednorazowa maszynka z zasłoniętym ostrzem pokrywce może z tobą lecieć w samolocie, jednakże już mazynki z otwartymi ostrzami nie nie wolno wnieść. Wtedy powinieneś wpakować to do bagażu rejestrowanego albo po prostu spakować golarkę elektryczną.

Transportowanie kosmetyków na pokładzie samolotu

Tanie loty Gorna Oriahovitsa - Albacete i standardowe linie lotnicze mają specjalne zasady dotyczące sposobu transportu kosmetyków. Przede wszystkim wszystkie płynne kosmetyki (płyn do demakijażu, szampo, preparaty o konsystencji żelu) powinny być umieszczone do specjalnych wykonanych z plastiku pojemników. Pojemniki powinny mieć objętość 100 ml.

Pakowane butelki z kosmetykami należy spakować do kosmetyczki z przezroczystego tworzywa. W czasie kontroli bagażu będzie to sprawdzane. Trzeba też wiedzieć, że do bagażu podręcznego można zabrać ze sobą tylko 1 l płynów. Postanowienia te pojawiają się w regulaminie zarówno tanich lotów Gorna Oriahovitsa - Albacete, jak i tradycyjnych linii lotniczych.