X
Ładowanie...

Tanie loty Goteborg Kopenhaga

już od 1139 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szwecja Kopenhaga

Bilety lotnicze Szwecja Kopenhaga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Malmo
31 maj (czw)
Kopenhaga
07 cze (czw)
Malmo
31 maj (czw)
Norwegian
Kopenhaga
05 cze (wto)
Norwegian
Malmo
02 cze (sob)
Kopenhaga
09 cze (sob)
Malmo
02 cze (sob)
SAS
Kopenhaga
07 cze (czw)
SAS
Malmo
02 cze (sob)
SAS
Kopenhaga
05 cze (wto)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Goteborg Kopenhaga

Przewodnik po lotach Goteborg Kopenhaga

Najkorzystniejsze polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Goteborg - Kopenhaga

Kupując wakacje w biurze podróży automatycznie płaci się za ubezpieczenie. Jeśli jednak organizujesz urlop samemu, będziesz potrzebować dodatkowej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeśli zależy ci na tanich lotach Goteborg - Kopenhaga, warto dołożyć kilka złotych na polisę. Podpowiadamy, które ubezpieczenie jest najkorzystniejsze w czasie wyjazdu i dlaczego często okazuje się naprawdę potrzebne.

Podstawowe ubezpieczenie turystyczne

Rzecz jasna najbardziej konieczne okazuje się standardowe ubezpieczenie turystyczne. Nie ważne, czy rezerwujesz tanie loty Goteborg - Kopenhaga, czy korzystasz z usług regularnych przewoźników, jest przydatne. Standardowe ubezpieczenie turystyczne wlicza zarówno rejs samolotem, i wakacje.

Polisa z reguły odnosi się do następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni podróżującego przed stratą spowodowaną zaginięciem walizki – jednak biorąc ze sobą wartościowe pamiątki, warto dodatkowo objąć je polisą. Ponadto daje ci możliwość na powrót do Polski w przypadku problemów zdrowotnych i zwróci ci środki wydane na wizytę u lekarza poza granicami, lub w razie, jeśli padniesz ofiarą złodzieja.

Inne ubezpieczenia dla podróżnych

Masz możliwość wybrania z uzupełniających polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla turystów. Znajdziesz je w ofercie coraz więcej przedsiębiorstw ubezpieczeniowych. Warto nie tylko uzupełniająco zabezpieczyć drogocenny bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego zgubienia – jeżeli zgubi się i będziesz musiał oczekiwać na jego powrót, masz pewne wypłacenie kosztów.

Większość towarzystw ubezpieczeniowych proponuje również polisy od opóźnienia rejsu. To wyjątkowo korzystne, jeśli masz przesiadkę i spóźnienie będzie dla ciebie oznaczać stratę na biletach i przymus wykupienia pokoju w hotelu. Taki rozwój wypadków niestety nie zdarza się sporadycznie, a sięgając po ubezpieczenie, masz możliwość odzyskania dodatkowo wydanych środków. Nie bój się, że z powodu ubezpieczenia twoje tanie loty Goteborg - Kopenhaga znacznie podrożeją – z reguły jest to naprawdę niewielka stawka.