X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Goteborg Londyn

już od 825 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szwecja Londyn

Bilety lotnicze Szwecja Londyn

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Vasteras
20 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
23 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Vasteras
18 lip (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Londyn
24 lip (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Vasteras
17 lip (wto)
British Airways
Lot bezpośredni
Londyn
24 lip (wto)
British Airways
Lot bezpośredni
Vasteras
19 lip (czw)
British Airways
Lot bezpośredni
Londyn
24 lip (wto)
British Airways
Lot bezpośredni
Vasteras
18 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
20 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Goteborg Londyn

Przewodnik po lotach KLM Goteborg Londyn

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest obecnie tak rozbudowana, że możemy udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Chcesz zorganizować wakacje z maluchami? Prezentujemy najlepsze wskazówki, dzięki którym zarówno lot Goteborg - Londyn linią KLM, jak i sam urlop będą maksymalnie bezpieczne dla malucha.

Dlaczego warto odwiedzić lekarza

Jest to warunek konieczny niezależnie od kraju destynacji. Przygotowania do podróży z maluchem warto rozpocząć od odwiedzin u lekarza, żeby być pewnym, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Należy też zweryfikować stan zębów u dentysty czy wykonać testy alergologiczne - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności w czasie podróży. W przypadku egzotycznych destynacji warto poddać dziecko szczepieniom.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli podróżujecie w obrębie Unii Europejskiej, warto wyrobić sobie za darmo Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która udokumentuje uprawnienia do opieki medycznej. Ważnym dokumentem jest również dowód tożsamości, a w przypadku wycieczek poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Ubezpieczenie turystyczne

Ochrona przed nieprzewidzianymi zdarzeniami powinna być priorytetem w czasie każdej wycieczki z dziećmi. Dobre ubezpieczenie to najlepsza opcja, która pokryje koszty pobytu w szpitalu, zagubionych walizek, wizyty u stomatologa czy transportu medycznego. Obecnie umowę można zawrzeć online, co zdecydowanie ułatwia cały proces.

Jak przetrwać w samolocie Goteborg - Londyn linią KLM

Nie każde dziecko dobrze zniesie kilkugodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną figurkę, a także przytulny kocyk. Można też zastosować inny sposób i wręczyć dziecku drobne zabawki przed wylotem.

Skompletuj leki

Planujesz z dziećmi lot Goteborg - Londyn linią KLM? Kosmetyczna z lekami to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej torby. Powinny trafić do niej środki przeciwbiegunkowe, przeciwbólowe, preparaty dezynfekujące, kosmetyki z filtrem, ale przydatne okazują się także plastry, środek na komary, krople do oczu czy środki nawadniające.