X
Ładowanie...

Tanie loty Göteborg Mińsk

już od 395 zł
04 paź 11 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Mińsk

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Mińsk
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
21 paź (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Mińsk
25 paź (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
21 paź (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Mińsk
26 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
21 paź (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Mińsk
27 paź (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
23 paź (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Mińsk
25 paź (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
23 paź (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Mińsk
26 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Göteborg Mińsk

Przewodnik po lotach Göteborg Mińsk

Czy podczas lotu Goteborg - Mińsk odczujemy jetlag?

Kiedy planujemy lot samolotem, to przeważnie zamartwiamy się różnymi sprawami. Czy będziemy mogli zarezerwować najtańszy bilet, czy będziemy mogli korzystać z krótkiego czasu przelotu. Zastanawiamy się, czy prawidłowo zrobimy odprawę, czy nie zgubimy bagażu. Mimo wszystko mało kto namyśla się nad tym, czy przy obranym przez niego połączeniu Goteborg - Mińsk, ma szansę wystąpić jetlag.

Z jakiego powodu przy dalszych trasach Goteborg - Mińsk pojawia się jetlag

Myślimy co to jest? To zmęczenie, rozdrażnienie, ból głowy oraz trudności z koncentracją, które występują, kiedy nasz przelot Goteborg - Mińsk będzie miał miejsce przez parę stref czasowych. Wtedy organizm musi stracić parę godzin – kiedy lecimy na wschód, co będzie gorzej znosić, albo te kilka godzin zyskuje – jeżeli lecimy na zachód, co znosi lepiej. Dlatego zamawiając tanie loty Goteborg - Mińsk oraz wiedząc, że będziemy lecieć przez kilka stref. Należy wiedzieć, co robić żeby to nieprzyjemne odczucie było minimalne.

Co jeśli lecimy Goteborg - Mińsk na zachód?

Kiedy zarezerwowaliśmy tanie loty Goteborg - Mińsk i wiemy, że będziemy lecieć na zachód, to warto iść odrobinę później spać. W ten sposób jeszcze przed wylotem będziemy przyzwyczajać ciało do zmian. Gdy już znajdziemy się w samolocie, warto robić co w naszej mocy, aby nie zasnąć. Można spacerować po pokładzie, pić wodę, zjeść dania bogate w białko. Przewoźnicy pozwalają przeważnie na zabranie przekąsek na pokład, więc należy przyszykować sobie idealny posiłek już wcześniej, żeby okazał się być rozbudzający. Jeżeli już lot Goteborg - Mińsk dobiegł końca, to nie ulegajmy przemęczeniu. Idźmy spać dopiero w nocy. Dobrym pomysłem będzie spacer w blasku słońca, łatwiej przepędzimy chęć wejścia do łóżka.

Oto linie latające na trasie Goteborg - Mińsk

Przelot Goteborg - Mińsk z zachodu na wschód?

Bardziej uciążliwy dla naszego ciała jest przelot Goteborg - Mińsk z zachodu na wschód. Z tego powodu przed wylotem, trzeba położyć się prędzej do spania i tak samo prędzej wstawać. Tutaj podczas przelotu Goteborg - Mińsk opłaca się spać, a pomogą nam w tym produkty bogate w węglowodany, oraz ziołowe herbaty na bezsenność. Po dotarciu do celu, dajmy sobie dzień na przyzwyczajenie się oraz próbujmy się dopasować do tamtejszych godzin snu i jedzenia.

Kiedy posiadamy już zakupione tanie loty Goteborg - Mińsk i nie chcemy, żeby jetlag popsuł nam wyjazd. To warto się do tego właściwie przygotować. Nie pijmy alkoholu, na miejscu przebywajmy jak najwięcej na świeżym powietrzu. Po zajęciu miejsca przestawmy zegarek na godzinę, która będzie u celu, wtedy również łatwiej się do niego przyzwyczaimy.