X
Ładowanie...

Tanie loty Göteborg Turku

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
27 paź 03 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Göteborg Turku

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Göteborg Turku

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Göteborg Turku

Przewodnik po lotach Göteborg Turku

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Przed Tobą podróż Goteborg -Turku i chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Przed wyjazdem zweryfikuj, jakie prawa i obowiązki mają turyści. W jakich sytuacjach możemy żądać rekompensaty od linii lotniczych? Sprawdziliśmy to!

Do czego zobowiązani są turyści?

Będziesz podróżował po terenie Unii Europejskiej? Przed wylotem warto zweryfikować unijne przepisy, które definiują najważniejsze obowiązki pasażerów linii lotniczych. Podobne regulacje warto zweryfikować również przed lotami do egzotycznych krajów. Niezależnie od tego, czy przed Tobą lot Goteborg -Turku, czy inny kierunek, pamiętaj, że obsługa może wyprosić z pokładu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Analogicznie wygląda sytuacja z turystami, którzy nie chcą stosować się do wytycznych załogi. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo surowe są także przepisy związane z przewozem bagaży. Zakazane jest przewożenie artykułów, które mogą narazić zdrowie i życie podróżnych - np. igły, noże, substancje pirotechniczne.

Co z overbookingiem - prawa turysty

Czy linie lotnicze mają prawo wyprosić pasażera z pokładu jeszcze w innych przypadkach? Według regulaminów linii lotniczych jest to możliwe w sytuacji tzw. overbookingu. Personel powinien jednak w pierwszej kolejności poszukać osób chętnych do opuszczenia samolotu i podchodzić do podróżnych z odpowiednim szacunkiem. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze mają również obowiązek wypłacenia rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Turyści mają wtedy prawo do żądania zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów hotelu i posiłków. Analogicznie wygląda sytuacja pasażerów lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko odbędzie się bez zakłóceń przed lotem Goteborg -Turku wykup odpowiednią polisę turystyczną.