X
Ładowanie...

Tanie loty Gozo Corvera

już od 90 zł
23 wrz 30 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Mediolan
23 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
30 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
24 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
30 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rabat
17 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sevilla
21 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
02 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
08 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
02 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
09 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gozo Corvera

Przewodnik po lotach Gozo Corvera

Ograniczenia w przewozie rzeczy w bagażu podręcznym- poradnik dla turystów

Jeśli wybierasz się w podróż Gozo - Corvera samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić ograniczenia w przewozie przedmiotów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz walizkę na lot Gozo - Corvera poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Lista przedmiotów objętych zakazem, czyli czego nie wniesiesz na pokład samolotu

Przepisy wszystkich linii lotniczych w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju artykuły są absolutnie zakazane. Głównie należą do nich akcesoria, które mogą mogą zostać użyte do pozbawienia życia i zdrowia pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń ostra, broń kulkowa, a nawet śrut. Dodatkowo zakazuje się przewozu atrap broni, a także drutów do robótek ręcznych. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile linie lotnicze nie zakazuje jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i nadana jako bagaż sportowy rejestrowany. Wymogi jakie taka sztuka broni musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane narzędzia kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o brzytwach, pilniczkach do paznokci, a także strzykawkach z igłą. Niedozwolone jest również wnoszenie na pokład materiałów wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak fajerwerki, gaz, płyny łatwopalne. Wybierasz się w podróż lotem Gozo -Corvera i planujesz przewieźć coś niestandardowego, polecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków przewozu, kosztu lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wylotu. Do samolotu nie można też wnosić określonych substancji toksycznych, takich jak sprężone gazy czy substancje żrące. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na transport płynów. W bagażu kabinowym masz prawo jednorazowo przewieźć 1 litr płynów rozlanych do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml.

Odstępstwa w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby planujące lot Gozo - Corvera muszą zabrać ze sobą środki medyczne lub inne akcesoria medyczne? Z reguły linie lotnicze nie zabraniają ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu głównym. Szczególny przypadek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są niezbędne turyście w czasie podróży. Należą do nich między innymi środki na receptę, preparaty ogólnodostępne - maści, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również termometr.

Sprawdź linie lotnicze latające na trasie Gozo - Corvera