X
Ładowanie...

Tanie loty Gozo Oviedo

już od 1020 zł
23 wrz 30 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Oviedo

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Oviedo
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
30 wrz (pon)
Vueling Airlines
Oviedo
10 paź (czw)
Vueling Airlines
Warszawa
04 lis (pon)
KLM
Oviedo
08 lis (pią)
KLM
Kraków
03 paź (czw)
Vueling Airlines
Oviedo
10 paź (czw)
Vueling Airlines
Warszawa
17 lis (nie)
KLM
Oviedo
30 lis (sob)
KLM
Kraków
30 wrz (pon)
Vueling Airlines
Oviedo
07 paź (pon)
Vueling Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gozo Oviedo

Przewodnik po lotach Gozo Oviedo

Co sprawdzić przed podróżą Gozo - Oviedo? Krótki poradnik dla podróżujących

Lecisz w podróż Gozo - Oviedo, zanim wyruszysz warto sprawdzić kilka ważnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła bez problemów a nieprzewidziane sytuacje nie zepsuły pięknych wspomnień z Gozo - Oviedo. Aby Ci to ułatwić przygotowaliśmy ten krótki informator.

Obowiązkowe dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Głównym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza granicę Polski, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje dane. Niezbędny jest również bilet papierowy. Dlatego przed lotem zaleca się odpowiednio wcześniej sprawdzić ważność dokumnetów, aby uniknąć przykrej niespodzianki w trakcie odprawy oraz czy wpisane dane na bilecie są takie same z dokumentem, który wykorzystałeś do rezerwacji lotu. W zależności od wybranej trasy Gozo - Oviedo upewnij się, czy nie musisz posiadać innych dokumentów obligatoryjnych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po kraju docelowym. Najczęściej mowa tu, o takich dokumentach jak wiza tranzytowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom tropikalnym, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych dokumentów zawsze leży po stronie pasażera. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz lecieć z dzieckiem dla niego również musisz mieć przy sobie obowiązkowe dokumenty, w tym pisemna zgoda drugiego opiekuna, w przypadku podróży w pojedynkę. Zanim pojedziesz na lotnisko przeczytaj, o której godzinie organizator lotu przewidział odprawę biletowo-bagażową. W sytuacji odprawy na lotnisku po uzyskaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego koniecznie sprawdź czy dane, które są na nich wpisane zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba sprawdzić poprawność danych osobowych, numer lotu, kierunek Gozo - Oviedo, a w przypadku bagażu rejestrowanego czy na kwicie bagażowym również wszystko jest poprawne. Jeśli zdecydowałeś się na odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, odpowiednio zadrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot przesiadkowy do Gozo - Oviedo- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiej opcji?

W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twoje lotnisko przesiadkowe. Miej na uwadze fakt , że wyjście z lotniska w czasie przesiadki nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dane państwo wymaga stosownej wizy, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale ograniczają czas pobytu na lotnisku do maksymalnie 24 godzin i posiadania biletu z nazwą portu docelowego. Dlatego przed lotem warto dokładnie zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych destynacji znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze weryfikuj, czy dane z karty pokładowej zgadzają się z tym, co jest wyświetlane na tablicy informacyjnej na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć niemiłej niespodzianki.

Co jeszcze sprawdzić przed lotem Gozo - Oviedo?

Oczywiście poza wymaganymi formalnościami warto zapoznać się z regulaminem przewoźnika, z usług którego korzystamy, dotyczącym przewozu bagażu, co zrobić w sytuacji,gdy Twoja walizka zaginie lub ulegnie uszkodzeniu z winy linii lotniczych lub na jaką rekompensatę liczyć w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Ponadto zanim zaczniesz pakować walizkę sprawdź jakie limity wagowo-wymiarowe narzucił przewoźnik w odniesieniu do bagażu podręcznego, jak również dla bagażu odprawianego oraz czego absolutnie nie możesz przewieźć. Jeśli na stronie linii lotniczych nie będzie stosownej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już sprawdzisz wszystkie ważne informacje pozostaje tylko zagłebić się w lekturze przewodnika, co warto zwiedzić, gdzie warto zjeść i jakiej pogody spodziewać się na czas pobytu.

Zobacz jacy przewoźnicy kursują na trasie Gozo - Oviedo